Kaip išsirinkti sau tinkamiausius batus?

Parašyta: 2020-11-16 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

PR

 

Avėdami patogius batus, apie juos dažniausiai net nesusimąstome. Užtat tikrai gerai į atmintį įsirėžia tie, kurie nebuvo patogūs ir todėl pridarė bėdų netinkamiausiu metu. Tam, kad išvengtumėt pėdų, kojų pirštų ir čiurnos skausmų, traumų, kad neatsirastų nuospaudų ir pūslių, reikia išsirinkti sau tinkamus batus. Nesvarbu, kokio tipo avalynę besirinktumėte, šie patarimai visuomet bus aktualūs:

Rinkitės tinkamo dydžio batus. Taip pat renkantis batų dydį nereikėtų pasikliauti vien tuo, kas rašoma. Pravartu batus apsiauti, pasimatuoti, mat gali skirtis skirtingų gamintojų batų dydžių žymėjimas. Perkant batus internetu, didžiausia tikimybė įsigyti tinkamą dydį, jeigu žinote savo pėdos ilgį. Jį išmatuoti nėra sudėtinga. Tiesiog reikėtų atsistoti ant popieriaus lapo, pėda apibrėžti rašymo priemone. O galiausiai gautą formą išmatuokite – nuo kulno iki didžiojo kojos piršto. Tokiu būdu sužinosite savo pėdos ilgį ir tai pravers renkantis tinkamą batų dydį. Visgi, tai yra tik orientacinis būdas, kuris negarantuoja, kad batų dydis bus atitaikytas tarsi kurtas specialiai jums.

Jeigu batai spaudžia – dėkite juos atgal į lentyną. Kaip dažnai renkamės batus su viltimi – o gal prasitemps? Arba – po keleto nešiojimų bus pats tas! Deja, paprastai, batai tokiu atveju po kelių dienų juos avint neprasitempia ir keliauja į spintą, kurioje būna pamiršti iki kito sezono. Natūralu, tačiau galų gale visada nugali patogumas, todėl naujus nepatogius verčiau jau keičiame senaisiais, apie kuriuos, kaip jau minėjome anksčiau, nereikia galvoti. Todėl, jeigu avėdami batus jaučiate diskomfortą, verčiau neeksperimentuokite, o išmėginkite kito dydžio porą.

Įsitikinkite, kad batai patogūs. Matuodamiesi batus nepamirškite pasimatuoti abiejų poros batų. Taip pat skirkite šiek tiek laiko pasivaikščiojimui parduotuvėje. Gali būti, kad matuojantis sėdint batai atrodo tobulai patogūs, bet vos atsistojus ar pradėjus eiti, imamas justi spaudimas. Jeigu batai nėra patogūs vos juos apsiavus, vargu, ar jie greitai taps patogesni. Tokia taisykle reikėtų vadovautis matuojantis bet kokio tipo batus, nepaisant medžiagų, iš kurių jie yra pagaminti. Taip pat, jeigu yra tokia galimybę, patartina renkantis batus, juos matuotis antroje dienos pusėje.

Kokybė ir patogumas reikalauja investicijų. Norėdami įsigyti kokybe pasižyminčius batus, nusiteikite, kad į juos teks investuoti. Pavyzdžiui, besirenkantiems batus rudens ar žiemos sezonui, vienas iš geriausių variantų tai dr. Martens prekės ženklo batai. Tai dar antrojo pasaulinio karo metu gydytojo sukurti batai, kurie savo populiarumo nepraranda ir šiandien. Skeptikai, galbūt sakys, kad už dr. Martens batų poros kainą galima įsigyti bent keletą porų kito gamintojo batų. Ir tai tiesa, bet ar tokius batus nešiosite keletą sezonų iš eilės, o jūsų batai atrodys kaip nauji? Deja, ne. Tiems, kam rūpi kokybė ir tvarumas, nesunkiai išsirinks sau tinkamą avalynę: https://www.sil.lt/gamintojai/drmartens

Žinokite, ko ieškote. Prieš leisdamiesi į batų „medžioklę“ visų pirma nuspręskite, kokių batų ieškote. Paieška taps lengvesnė, jeigu žinosite, norite odinių ar odos pakaitalo batų? Norite žemų, ar aukštesnį aulą turinčių batų? Suvarstomų ar užsegamų? Su pašiltinimu iš vidaus, ar be? Galiausiai, kokios spalvos batai labiausiai tiktų prie jūsų garderobo? Be abejo, dažniausiai pasirenkami juodi batai. Tokia spalva dera prie įvairių rūbų derinių. Visgi, galbūt, atėjo laikas įnešti daugiau ryškių spalvų į jūsų gyvenimą? Kitos spalvos batai, nei įprastai perkate, jau būtų gera pradžia.

Galutinį sprendimą priimkite patys. Jeigu jūsų draugų ratas yra pametę galvas dėl vieno batų prekės ženklo dėl jo patogumo, stiliaus ir kitų privalumų, tai dar nereiškia, kad šio prekės ženklo gaminiai bus patogūs jums avėti. Nepaisant formuojamos nuomonės ir tam tikrų ženklų populiarumo, visų pirma matuodamiesi batus stenkitės suprasti, kaip jūs konkrečiai jaučiatės apsiavę vieną ar kitą batų porą. Gali būti, kad išgirtieji batai jums nebus patogūs ir tame nėra nieko blogo. Visgi, tai, kad batai yra populiarūs draugų rate, šalyje ar netgi visame pasaulyje, taip pat daug pasako. Kelias į populiarumą grindžiamas laimingų klientų teigiamais atsiliepimais. O tai reiškia, kad tokie batai pasižymi kokybe, patvarumu ir patogumu.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *