Kinų žurnalistų delegacija Lietuvoje

Parašyta: 2016-05-03 | Kategorija: Naujienos, Trakai |
WP_20160425_18_48_01_Rich

Kinijos žurnalistai susitiko su „Vorutos“ ir „Trakų žemės“ vyr. redaktoriumi Juozu Vercinkevičiumi

Balandžio 25–­26 d. Lietuvoje lankėsi žurnalistai iš Kinijos: Zhu Shouch,  Wang Yong, Chu Shaoyan, Chen Tao, kuriuos lydėjo Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas  Dainius Radzevičius. Vizito metu spaudos atstovai domėjosi  žiniasklaidos, spaudos laisvės situacija šalyje. Pirmadienį svečiai apsilankė  tokiuose redakcijose kaip „Valstiečių laikraštis“, „Valstybė“, „Kauno diena“, bendravo su naujienų portalu „Delfi“ ir, žinoma, susipažino su  Lietuvos radijo ir televizijos veikla.

Svečiuojantis Lietuvoje, būtų gėda neaplankyti legendinės sostinės ­– Trakų, nežvilgtelėti viena akimi į didingą Trakų Salos pilį ir nepaskanauti gardžių kariamų kibinų. Džiaugiamės, kad liko neužmiršta Trakų krašto spauda. Kinų žurnalistai, susitikę su Nacionaliniu Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ ir Trakų rajono laikraščio „Trakų žemės“  leidėju, vyr. redaktoriumi  Juozu Vercinkevičiumi, domėjosi, kokiomis nuotaikomis gyvena šiandieninė regioninė spauda, iš kur gaunamos pajamos, su kokiomis didžiausiomis problemos susiduriama, o svarbiausia, koks laikraščio santykis su valdžia ir politinėmis partijomis.

Kitą dieną, antradienį, svečiai iš Kinijos apslankė Užsienio reikalų ministerijoje ir pabendravo su  AB „Lietuvos geležinkeliais“ atstovais.

„Trakų žemės“ inf.

Dainiaus Radzevičiaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *