Kokybiškas patalpų valymas kiekvienam

Parašyta: 2017-10-06 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Patalpų valymas  – darbas, kurio neįmanoma išvengti, jeigu norime gyventi švariuose, jaukiuose namuose, patogiai dirbti švariame, išpuoselėtame biure. Juk visi žinome, kad dirbti sutvarkytame biure daug smagiau ir darbas geriau einasi. Namų jaukumas bei komfortas taip pat labai priklauso nuo švaros. Gyvenamąsias patalpas dažniausiai tvarko patys savininkai, nors vis dažniau šiam ne itin maloniam darbui atlikti kviečiami patyrę šios srities specialistai.

Kaip dažnai reikia valyti patalpas?

Esame pasiruošę prisitaikyti prie individualių kiekvieno kliento poreikių. Suprantame, jog gyvenimas yra greitas ir nenuspėjamas, todėl valymo paslaugų gali prireikti bet kada. Štai kodėl mes siūlome paslaugų paketus, atsižvelgdami į jūsų poreikius, pageidaujamą patalpų valymo dažnumą ir tam skiriamą pinigų sumą. Klientai mums svarbiausi, todėl stengiamės pateisinti jų lūkesčius, patenkinti poreikius.

Reguliarus patalpų valymas dažniausiai atliekamas biuruose, bet šią paslaugą renkasi ir individualių namų savininkai, kurie nenori patys gaišti laiko tvarkdydami namus. Pasisamdę profesionalią valymo įmonę dėlnamų švaros galėsite nesukti sau galvos. Jūs pramogausite, dirbsite kitus darbus, o grįžus namai spindės švara. Taigi toks patalpų valymas, atliekamas profesionalų ne tik leidžia jums turėti  daugiau laisvo laiko, bet sumažinant alergenų, bakterijų ir kitų nesveikų medžiagų poveikį name gyvenantiems žmonėms. Valymo įmonės turi specialią įrangą, kuria gali sunaikinti visas bakterijas bei alergenus. Patys valydami namus tokių puikių rezultatų sunkiai pasiektumėte.

Reikia pasakyti, jog populiariausias yra savaitinis patalpų valymas (valymo darbai atliekami kartą per savaitę). Tokios paslaugos yra populiariausios tarp užimtų, daug dirbančių individualių namų savininkų bei biuruose.

Patalpų valymas kas antrą savaitę tinkamiausias tada, kai pagrindinius, kasdienius namų valymo darbus atlieka patys namo savininkai, o valymo įmonė pasamdoma atlikti generalinę tvarką. Taip pat galite pasirinkti, kad šis darbas būtų atliekamas kartą per mėnesį.

Proginis namo valymas

Kai kurie žmonės nori suplanuoti vienkartinį namų švarinimą prieš tam tikras jųnamuose vyksiančias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. Nesvarbu, ar laukia įmonės, ar tiesiog draugų vakarėlis, išsikvieskite valymo įmonę ir būkite tikri, kad jūsų svečius pasitiks išpuoselėti, švara kvepiantys namai.

Tiesą sakant, vienkartinis patalpų valymas yra brangesnis negu reguliarus, nes tokiais atvejais reikia įdėti daugiau darbo, kad namai būtų idealiai švarūs (nežinia, kada paskutinį kartą čia buvo daryta generalinė tvarka).

Neretai nutinka taip, kad vienkartiniam valymui iškviestos įmonės atstovai taip puikiai atlieka savo darbą, kad žmogus tampa nuolatiniu klientu ir reguliariai užsisako valymo paslaugas.

Jeigu nenorite gaišti savo brangaus laiko valydami namus, į pagalbą pasikvieskite profesionalus, kurie šį darbą atlieka jau ne vienerius metus, todėl kokybė garantuota. Skirkite daugiau laiko sau, šeimai, draugams, savo pomėgiams, o namų valymo darbus tegul atlieka šios srities profesionalai.

Kita įmonės „TopClean“  paslauga – LANGŲ VALYMAS.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *