Kovo 8-ąją papuošė moterų šypsenos ir gėlės

Parašyta: 2014-03-14 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos |
Akimirkos iš Čižiūnų socialinių paslaugų centre paminėtos Kovo 8-osios šventės

Akimirkos iš Čižiūnų socialinių paslaugų centre paminėtos Kovo 8-osios šventės

Tarptautinę moters dieną Čižiūnų socialinių paslaugų centre šypsenomis pražydo visos moterys. Nuo pat ankstyvo ryto vyrai su glėbiu gėlių laukė savo bendradarbių moterų. Mes – moterys buvome labai pamalonintos ir dėkingos. Nespėjome pasidžiaugti nuostabiomis pavasario gėlėmis, kai mūsų laukė dar viena staigmena. Mūsų centro direktorė Irena Kalkienė irgi atskubėjo nešina puikiomis geltonomis tulpėmis. Pasirodo, šitą pavasarišką grožį kartu su sveikinimais ir linkėjimais mums siunčia rajono  meras Vytautas Zalieckas ir savivaldybės administracijos direktorius Renatas Dūdys.
Per patį vidurdienį visų gyventojų ir darbuotojų laukė dar viena staigmena: mus aplankė geri mūsų bičiuliai – Aukštadvario vidurinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“ kartu su savo vadove – direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Česlava Pociūniene. Vaikučiai gražiai mus pasveikino eilėmis ir visoms moterims įteikė po nuostabią savo rankomis gamintą gėlytę.
ČSPC direktorė I. Kalkienė  visas gyventojas ir viešnias taip pat pasveikino rajono savivaldybės ir administracijos direktoriaus vardu bei įteikė po gėlytę.
Čižiūnų socialinių paslaugų centro dienos centre šiai gražiai pavasario šventei pasiruošimas vyko jau kelias savaites – vyrukai savo rankomis gamino gėles moterims – gyventojoms, DC lankytojoms bei darbuotojoms. Šiandien jie taip pat įteikė po gėlytę visoms centro moterims, buvo nepamirštos ir viešnios.
Nepamiršome taip pat ir tų mūsų gyventojų, kurios negali vaikščioti, guli lovose. Jos buvo aplankytos kambariuose.
Visos moterys tiesiog pražydo gėlėmis. Buvo gražu žiūrėti, kokios laimingos jos pasijautė!

Regina Nemeikštienė,
užimtumo specialistė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *