Merė dalyvavo susitikime, skirtame šalies viešosios tvarkos, saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimui

Parašyta: 2018-04-30 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Neringos savivaldybėje vyko susitikimas, skirtas viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimui aptarti artėjančio vasaros sezono metu. Kartu su šalies kurortų savivaldybių vadovais bei ats­tovais jame dalyvavo ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Susitikimo, skirto šalies viešosios tvarkos, saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimui vasarą, dalyviai

Susitikimo dalyviai – vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla, Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, šalies kurortų ir kurortinių teritorijų atstovai.
Susitikime pastebėta, kad Lietuvą užsienio šalies keliautojai vis dažniau pasirenka dėl saugumo. Aptarti didžiausi iššūkiai užtikrinant viešąją tvarką, kalbėta, kad palaikant tvarką kurortuose, kurortinėse teritorijose, būtina geranoriškai bendradarbiauti institucijoms.
Tradicinis ir kasmet vis kitoje šalies savivaldybėje vykstantis susitikimas šiais metais išskirtinis buvo tuo, kad, be kurortinių savivaldybių atstovų, jame dalyvavo ir kurortinės teritorijos – mūsų rajono savivaldybė. Susitikimas kitais metais vyks būtent mūsų savivaldybėje, į jį bus pakviesti ir kitų šalies kurortinių teritorijų merai.
„Tokie susitikimai nuo 2007 m.
buvo skirti tik kurortinių miestų vadovams, tačiau džiaugiuosi, kad Trakų rajono vaidmuo auga ir jau antrus metus iš eilės turėjau galimybę aptarti ir mūsų iššūkius tokiame solidžiame formate“, – sakė merė E. Rudelienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *