Opozicija nesirenka priemonių siekdama sugriauti valstybės biudžetą

Parašyta: 2017-12-22 | Kategorija: Naujienos, Seimas |

Seime priimti Prokuratūros, Specialiųjų tyrimų tarnybos veiklą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimai tapo pretekstu opozicijai siekti griauti jau priimtą 2018 metų valstybės biudžetą. Tačiau kilę ginčai dėl procedūrinių klausimų baigėsi opozicijos pralaimėjimu – siūlymai ne pagal išgales didinti medikų atlyginimus ir taip griauti valstybės biudžetą buvo atmesti.

Jonas Jarutis, LVŽS frakcijos seniūno pavaduotojas

„Opozicija nesirenka priemonių ir beatodairiškai siekia sugriauti 2018 metų valstybės biudžetą. Opozicijos atstovai skleidžia melagingas žinias, neva prokurorams, kitiems pareigūnams skiriamos papildomos lėšos, kai iš tiesų šios institucijos sėkmingai optimizuoja veiklą ir atsirandančias laisvas lėšas jau galima skirti visų darbuotojų atlyginimų didinimui. Todėl kviečiame kritiškai vertinti tokias opozicinių jėgų iniciatyvas“, – sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno pavaduotojas Jonas Jarutis.
Pasak J. Jaručio, valdančioji dauguma nepagrįstai ir neargumentuotai kaltinama nebūtais dalykais, daromos sąsajos su ankstesnių kadencijų Seimų darbe įprasta „buldozerine“ praktika. Besibaigiantys 2017-ieji kaip tik pasižymėjo itin dideliu dėmesiu opozicijos teikiamiems siūlymams, kurie dažnai sėkmingai papildydavo ir tikslindavo valdančiosios koalicijos teikiamas įstatymų leidybos iniciatyvas.

LVŽS infocentro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *