Pasibaigus mokestinei pagalbai VMI primena apie nesumokėtus mokesčius

Parašyta: 2021-11-09 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad iki lapkričio vidurio 48,5 tūkst. šalies gyventojų ir įmonių sulauks priminimų apie nesumokėtus mokesčius. Laiškai siunčiami dalimis – praėjusią savaitę jų jau sulaukė pirmieji 7,7 tūkst. įmonių ir 8,8 tūkst. gyventojų. Paprasčiausias ir greičiausias būdas sužinoti mokesčių sumą bei ją sumokėti – prisijungti prie Mano VMI > Mokesčių kortelė.

Iš viso šiuo metu mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, Trakų r. savivaldybėje turi apie 80 įmonių (300 tūkst. eurų), apie 160 savarankiškai dirbančių gyventojų (69 tūkst. eurų) ir 1 tūkst. jokios veiklos nevykdančių gyventojų (114 tūkst. eurų).

Vilniaus AVMI primena, kad mokesčių mokėtojams, kuriems iki spalio 31 d. buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nuo lapkričio 1 d. nesumokėtiems mokesčiams pradėti skaičiuoti delspinigiai. Asmenys, turintys finansinių sunkumų ir negalintys sumokėti mokesčių per nustatytą terminą, gali kreiptis į VMI su prašymu dėl mokestinės paskolos sutarties (MPS) sudarymo su palūkanomis.

Konsultacijas dėl mokestinės paskolos sudarymo bei kitais mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Konsultacijos aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *