Pradėtas rengti Arakalnio (Rėkalnio) teritorijos tvarkymo techninis projektas

Parašyta: 2022-08-26 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybėje vykusio susitikimo dėl Arakalnio (Rėkalnio) teritorijos kompleksinio sutvarkymo ir pritaikymo rekreacijai techninio projekto dalyviai, 2022 m. rugpjūčio 24 d.

Baigiantis liepai pasirašyta Trakų miesto Arakalnio (Rėkalnio) teritorijos kompleksinio sutvarkymo ir pritaikymo rekreacijai projektavimo paslaugų sutartis, jau pradedamas rengti techninis projektas.

Trečiadienį Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius susitiko su techninio projekto rengėjo MB ,,Pastatų projektavimo menas ir mokslas“ direktoriumi Viktoru Griciumi. Susitikime dalyvavo ir Trakų istorinio nacionalinio parko atstovas.

Susitikimo metu buvo aptarti jau pradėti geologiniai tyrimai, netrukus prasidėsiantys kiti tyrinėjimai, pagrindiniai techniniai aspektai bei projekto vykdymo grafikas. Planuojama, kad šioje teritorijoje bus vykdoma naujos automobilių stovėjimo aikštelės statyba, rekonstruojamos renginiams skirtos aikštės su prieigomis, pagrindinis (pažintinis) pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkytos pakrantės su prieigomis, įrengtos takų sistemos bei kitos paskirties inžineriniai statiniai.

Malonu šią žinią pranešti trakiškiams ir miesto svečiams, nes šis svarbus traukos objektas savo eilės laukė jau ilgus metus.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *