Šiaulių vyskupas Trakuose

Parašyta: 2017-10-06 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos, Trakai |

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis sveikina mons. Vytautą Pranciškų Rūką

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pristatė savo kalendorių ir papasakojo jame esančių 12-ikos Marijų atvaizdų istorijas

Spalio 4 d., trečiadienį, Trakų Dievo Motinos vainikavimo dieną (1718), 12 val. šv. Mišias, kurios buvo transliuojamos per Marijos radiją, aukojo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Kaip ir ankstesniais metais, vyskupas Eugenijus atvažiavo į Trakus ne tuščiomis – atvežė savo parengtą ir išleistą 2018 m. kalendorių „Švč. Mergelę Mariją menantys ženklai“. Tai – kasmetinis leidinys, šiemet skirtas Dievo Motinai Marijai. Visos kalendoriaus nuotraukos yra fotografuotos paties vyskupo. Kaip jis sakė „Trakų žemei“, kunigu dirba 40 metų ir todėl teko daug keliauto po pasaulį, aplankyti šventąsias vietas, ir taip buvo surinktos nuotraukos. Ir Trakų Dievo Motiną yra nufotografavęs pats vyskupas. Kalendorių spausdino Šiaulių „Titnago“ spaustuvė. Per aukojamas šv. Mišias giedojo Šv. Cecilijos sakralinės muzikos ansamblis.
Trakiečiai, dalyvę šv. Mišiose, įsigijo kalendorių, o Trakų kleb. dek. Jonas Varaneckas dėkoja vyskupui už apsilankymą ir Trakų Dievo Motinos gerbimą.

„Trakų žemės“ inf.
Juozo Vercinkevičiaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *