Televizorių parametrų rinkodara 2017. Kuo tikėti?

Parašyta: 2017-07-09 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Kiekvienais metais televizorių gamintojai pasiūlo naujų terminų pažangiausioms, naujausioms ir kartais ne tokioms jau ir naujoms technologijoms. Kodėl mes turime tų parametrų terminų jūrą? Pasak Varle.lt televizorių ekspertų, priežastis labai paprasta – tokia žodinė rinkodara tikrai veikia. nike pas chers Skambus technologijos ar parametro pavadinimas yra pardavimų dedamoji.

 • Air Huarache Donna Rosso
 • New Balance 574 mujer Tiesa, tai lemia šiokias tokias painiavas ir tikrai ne be tikslo.

  Kai kurie žmonės jau pastebėjo, kad LED televizoriai iš esmės yra toks pats televizorių tipas kaip LCD, o 4K ir UHD irgi reiškia tą patį dalyką – raišką. goedkoop nikes Taigi nemažai televizorių technines charakteristikas apibūdinančių žodžių yra rinkodaros terminai. Atsižvelgiant į tai, ieškant naujo televizoriaus bandoma gilintis į tokių parametrų reikšmes ir diferencijuoti skirtumus. asics gel quantum 360 uomo nike air max 2016 blauw Varle.lt televizorių ekspertas ir pardavimų vadovas Justinas Kaušinis atrinko vienus skambiausių 2017 m. Julio Jones Alabama Football Jerseys Denard Robinson College Jerseys televizorių parametrų ir paaiškino jų esmę.

  Skambūs televizorių parametrų pavadinimai 2017: tikėti, gilintis ar ignoruoti? Spręsti jums.

  „SUHD“ („Samsung“)

  2015 m. Maglie Toronto Raptors Goedkoop Nike Air Max 2017 „Samsung“ kompanijos pristatytame technologijos pavadinime „SUHD“ neužkoduotos jokios revoliucijos. Kas yra „SUHD“? Tai terminas, kuriuo „Samsung“ apibūdina savo topinius televizorius. Visi „SUHD“ televizoriai pasižymi UHD/4K raiška, kvantiniais taškais ir vietiniu pritemdymu (angl. nike air max 2017 pas cher Zapatillas Asics Gel Lyte 5 new balance 373 bleu orange local dimming).Taip pat „SUHD“ televizoriai pasižymi HDR turiniu.

 • NIKE AIR JORDAN 1 RETRO
 • Varle.lt specialistai siūlo atkreipti dėmesį, kad tokiomis savybėmis pasižymi praktiškai kiekvienas 2016 metais išleistas 4K televizorius. Nesunku pastebėti, kad „UHD“ reiškia „Ultra High Definition“ raišką, tačiau ką reiškia priekyje esanti „S“ raidė? „Specialus“? „Samsung“? „Super“?. Tai tiesiog raidė, kuri sukuria stiprų rinkodaros prasme „Samsung“ burtažodį.

  „Super UHD“ („LG“)

  Painu, bet nieko nuostabaus. adidas zx 750 donna

 • Nike Air Max 2017 Heren wit
 • „CES 2016“ metu „LG“ kompanija tiesiog nukopijavo „Samsung“ „SUHD“ termino idėją. Vienas didžiausių televizorių gamintojų tiesiog pagalvojo ir nusprendė: Gerai, pavadinkime savo televizorius „Super“.

 • Philadelphia 76ers
 • new balance 1400 invincible „Super UHD“ nėra kitokios raiškos nei „SUHD“, tai tiesiog aukščiausios klasės „LG“ gamintojo įrenginiai. Air Max One adidas tubular mujer Tai tiesiog rinkodaros žodis. Air Jordan 7 Uomo Nike Air Max 90 Pas Cher Tačiau kas išskiria „Super UHD“ televizorius iš kitų ne Super „LG“ televizorių? Visi „Super UHD“ televizoriai pasižymi HDR suderinamumu, kurį „LG“ pavadino „HDR Plus“, patobulintu spalvų perteikimu, ryškumu, kontrastu ir „TruMotion 240Hz“ atsinaujimo dažniais, t.y. Fjallraven Kanken Big asics kayano 21 mujer viskuo, kas apskritai būdinga 4K televizoriams.

  Galbūt jums kyla klausimų dėl „LG“ OLED televizorių, kurie lyginant su bet kokiais LCD televizoriais, siūlo geresnę vaizdo kokybę? Taigi, tokių televizorių „LG“ nepavadino „Super UHD“.

  „Signature“ („LG“)

  Tai dar vienas „LG“ gamintojo rinkodaros terminas. Pasak gamintojo, šis burtažodžis reiškia, kad „Signature“ įrenginiai išlaiko savo esmę pasižymi minimaliu dizainu, inovatyviomis technologijomis, išskirtinumu ir patogumu vartotojui. Kalbant apie „Signature“ televizorius reiškia pažymėti, kad šiai linijai priklauso tik du „LG“ OLED televizorių modeliai: „G6“ ir „E6“, kurie pasižymi 4K raiška, HDR palaikymu ir „Dolby Vision“. Skamba kaip išskirtumas, tačiau tokie pat dalykai būdingi ir pigesniems „LG“ gamintojo OLED televizorių modeliams: „B6“ ir „C6“.

  „Triluminos“ („Sony“)

  Unikalia vadinanti savo „Triluminos“ technologija „Sony“ apibūdina kelias televizorių spalvų technologijas.

 • FREE 5.0
 • Pasak „Sony“, „Triluminos“ televizoriai – tai platesnė spalvų paletė, natūrelesni atspalviai ir tikslus spalvų atkūrimas. Iš tikrųjų „Triluminos“ yra kvantinių taškų sinonimas, tačiau „Sony“ kvantinių taškų puslaidinininkių technologiją apibūdina operuodama „QD Vision“ išvystytos technologijos terminu.

  Kvantiniai taškai („Samsung“ ir kiti gamintojai)

  Tai pirmasis šiame straipsnyje aptariamas televizorių parametras, kuris nėra rinkodaros kūrinys. Women Air Jordan 4 New Balance 997.5 mujer Kvantiniai taškai yra mažos dalelės, kurios aprūpintos energija (patekusios į šviesą) ima intensyviai švytėti skirtingomis spalvomis. adidas nmd męskie Kvantiniai taškai leidžia aprūpinti televizorius plačiomis spalvų gamomis.

  2015 m.

 • Asics Gel Lyte 5 Donna Rosso
 • NIKE ROSHE ONE
 • kvantinius taškus „Samsung“ pavadino nanokristalais, tačiau 2016 m.


  Komentarai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *