Trakietė – Pasaulio OSS vicečempionė

Parašyta: 2016-02-08 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |
DSC05855

Asta trasoje

Sausio gale vaizdingose Oberviezentalio apylinkėse Vokietijoje vyko Veteranų OSS (orientavimosi sporto slidėmis) Pasaulio pirmenybės. Jose iš Lietuvos sportininkų sėk­mingiausiai pasirodė Asta Januškevičienė. Ji moterų M35 grupėje vidutinėje trasoje laimėjo sidabro medalį, nusileidusi tik nugalėtojai švedei Asai Eriksson ir aplenkusi kitas stiprias Skandinavijos, Čekijos bei kitų šalių atstoves.
Asta kaip orientacininkė – įvairiapusė sportininkė, išnaudojanti ir kitas šio įdomaus, fizinių ir intelektualių gebėjimų reikalaujančio sporto teikiamas galimybes. Ji dalyvauja varžybose ne tik su slidėmis, bet ir kitose rungtyse, kaip antai, orientavimasis bėgant ir orientavimasis važiuojant dviračiu. Šitas laimėjimas jai ne pirmas. Prieš porą metų tokio pat rango pirmenybėse Estijoje ji laimėjo bronzos medalį – sidabras tada atiteko kitai trakietei Aistei Traubienei, kuri ir ne vieną kartą yra buvusi prizininkė respublikos pirmenybėse.
Asta Trumpiškytė-Januškevičienė – gimė ir augo Trakuose. Užsiiminėti OS pradėjo besimokydama Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Ji su dėkingumu prisimena mokyklą su jos aktyviu sportiniu gyvenimu, ypatingai savo klasės auklėtoją ir fizinio lavinimo mokytoją Bronę Petronienę, kuri ugdė meilę sportui ir sveikam gyvenimo būdui. Dabar Asta – Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos psichologė ir mokytoja, ji dažnai su vyru, taip pat trakiečiu, Regimantu būna Trakuose bei kitais orientacinio sporto entuziastais noriai treniruojasi Varnikuose.

 

Varžybų trasos

Varžybų trasos

Po apdovanojimo su klubiečiais Aiste ir Regimantu

Po apdovanojimo su klubiečiais Aiste ir Regimantu

Vytautas JAVAS


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *