Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė dalyvaus Seimo rinkimuose

Parašyta: 2020-06-26 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Daugiau kaip penkiolika metų dirbdama dėl Trakų rajono turiu pakankamai patirties, kad matyčiau šio krašto perspektyvą ir aiškius siekius.

Jau kurį laiką girdžiu kalbas apie mano ketinimus dalyvauti rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Gyventojai man išreiškė labai aiškų pasitikėjimą atstovauti jų interesams savivaldybėje. Pastaruoju metu jaučiu tokį pat tvirtą jų palaikymą dėl nacionalinės politikos. Todėl nusprendžiau panaudoti savo sukauptas žinias ir kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą.
Giliai širdyje tikiu, kad Trakų rajono gyventojų pasitikėjimas manimi nesikeis.

Ar esu pasiruošusi? Taip. Per šešerius vadovavimo rajonui metus buvau filtru, per kurį kasdien prabėgdavo mūsų rajono rūpesčiai, problemos. Tvirtai jaučiu mūsų rajono stiprybes ir gyventojų lūkesčius. Šie metai formavo mane, kaip politikę, kokybine prasme.

Kaip jau supratote, apsisprendimas neatsiejamas nuo vidinio jausmo – giliai širdyje žinau, o praktika ir parodė, kad nauji rinkimai nebūtinai reiškia kardinalius pokyčius. Turime tvirtą, ne per vienerius metus susiformavusią Liberalų komandą rajone, kuri tęs pradėtus darbus, dirbs gyventojų gyvenimo kokybės gerinimui ir visokeriopam jų atstovavimui.

Eidama į rinkimus esu išsikėlusi keletą sričių, kurių pokyčių atveju matau potencialą dar kokybiškesniam ir perspektyvesniam savivaldybių darbui. Pasisakau už bendrą sutarimą dėl Lietuvos savivaldybių savarankiškumo stiprinimo, už esamos savarankiškumo ir valdymo strategijos tobulinimą atsižvelgiant į realią savivaldybių situaciją. Akivaizdu, kad susiduriame su iššūkiais ir turime savo poreikius, susijusius su funkcijų pasiskirstymu, finansavimu ir įgyvendinimu. Sudėtingi biurokratinės sistemos procesai natūraliai tampa pagrindiniu trukdžiu kokybiškesnio gyvenimo sukūrimui ir jo stiprinimui.

Noriu ir galiu atstovauti Trakų rajonui, būti nacionalinio sprendimų priėmėjo dalimi, Vyriausybės, gyventojų balsu ir patarėju Seime.

Tai būtų didžiulė garbė ir iššūkis, kurį esu pasiruošusi priimti!

Edita RUDELIENĖ


Politinė reklama. Bus apmokėta iš Editos Rudelienės politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 371


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *