Trakuose didžiausias Europoje vandens batutų parkas

Parašyta: 2018-07-05 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Vandens parkų tinklo įkūrėjai – trys vandens sporto entuziastai, važinėdami po pasaulį pamatė šią pramogą, susižavėjo ir pernai nusprendė pirmieji tokį parką atidaryti Vilniaus rajone, prie „Vilnius Grand Resort“ viešbučio. Parkas sulaukė didžiulės sėkmės!

Tarybos nariai (iš kairės) Andrej Prokofjev, Jolanta Abucevičienė, vienas iš Waterinn parkų įkūrėju Aurimas Žala, Inesa Židonytė, Šarūnas Ūsas kviečia trakiečius išmėginti vandens batutą prie Akmenos ežero

„Patys labai žavimės vandens pramogomis. Vieni pirmųjų prieš 4 metus įkūrėme vandenlenčių parką, o dabar norime, kad kuo daugiau žmonių išbandytų ir šią atrakciją. Džiaugiamės, kad šiemet iš viso jau galime pakviesti net į septynis pripučiamų batutų parkus visoje Lietuvoje,“ – kalbėjo vienas iš įkūrėjų Arūnas.
Trakų vandens batutų parkas yra didžiausias tokio pobūdžio vandens pramogų tinklas Europoje.
„Įkurdinti vandens batutų parką Trakuose prie Akmenos ežero mus pakvietė Trakų rajono savivaldybės tarybos narys Andrej Prokofjev. Mes patikėjome idėja, jog Trakams toks parkas reikalingas ir dėl to nesigailime. Sulaukėme didelio palaikymo iš Trakų rajono savivaldybės, merės bei tarybos narių. Smagu, kad Trakai atviri naujoms investicijoms ir idėjoms“, –pasakojo Arūnas.
Batutų parkų plotas siekia nuo 1 000 iki 2 750 kv. metrų. Parkuose yra įrengta nuo 27 iki 59 skirtingų kliūčių: buomai, lynai šuoliams į vandenį, batutai, čiuožyklos, plaukiojančios salos ir kt. Visi parkai yra sumodeliuoti taip, kad viena dalis trasos būtų sudėtingesnė, o kita lengvesnė, labiau skirta vaikams.
„Siekiame, kad Trakus pasiektų sporto, turizmo ir laisvalaikio sričių investicijos, kurios atneša ne tik finansinę naudą miestui, bet ir smagių pramogų trakiečiams. Žinoma, išlieka skaudulys su stovėjimo aikštelėmis prie Akmenos ežero paplūdimio, kur atvykę poilsiautojai automobilius palieka pažeisdami KET, bet tikimės policijos bendradarbiavimo ir pačių poilsiautojų supratingumo“, – sakė Trakų r. savivaldybės Tarybos narys Šarūnas Ūsas.
Aktyvių pramogų mėgėjai batutų parkus šią vasarą, o gal net ir rudenį, galės išbandyti Vilniuje, Kaune, Trakuose, Druskininkuose, Zarasuose ir Dauguose.

Susitikime Trakuose prie
Akmenos ežero kasdien
nuo 12:00 val. iki 20:00 val.

Waterinn informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *