Trakuose duris atvėrė nauja moteriškų drabužių ir aksesuarų parduotuvė „Zirzė Boutique“

Parašyta: 2013-09-27 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Mažoje, bet jaukioje parduotuvėlėje, kuri įsikūrė Vytauto g. 42, prieš Trakų rajono policijos komisariatą, pakalbinome jos įkūrėją ir savininkę Indrę Orintę.

Kokia Jūsų parduotuvės idėja?

Pagrindinė idėja yra nedideliame miestelyje sukurti jaukią erdvę moterims, kur kiekviena galėtų įsigyti kokybiškų, gražių ir nebrangių drabužių bei aksesuarų. „Zirzė Boutique“ – tai ne tik parduotuvė, čia užsukus galima tiesiog smagiai pasišnekučiuoti apie stilių, pavartyti naujus madų žurnalus, o esant prastai nuotaikai,  praskaidrinti ją pasimatavus tai, kuo anksčiau nedrįsdavote pasipuošti. Per pirmąją darbo savaitę įsitikinome, kad Trakuose yra daug stilingų, išskirtinį skonį turinčių moterų. Jų komplimentai „Zirzės“ parduotuvėlei ir jos asortimentui labai džiugina bei įkvepia.

 

Kodėl parduotuvės pavadinimas „Zirzė“?

Tai smagi istorija. Parduotuvės pavadinimas kilo nuo mano katės vardo „Zirzė“, kuri yra labai žavi, elegantiška, pasitikinti savimi, kartais šiek tiek įnoringa – viskuo truputį panaši į šiuolaikinę moterį. Todėl jos vardas puikiai tiko ir moteriškų prekių parduotuvės pavadinimui.

 

Nuo kada parduotuvė pradėjo savo darbą?

Šeštadienį, rugpjūčio 30 dieną, draugų ir pažįstamų apsuptyje įvyko parduotuvės atidarymas.

 

Kam kilo mintis Trakuose atidaryti parduotuvę?

Ši mintis kilo man pačiai, žinoma, be artimųjų paskatinimo būtų buvę sunku pasiryžti. Seniai svajojau atidaryti tokią savo parduotuvėlę. Anksčiau norėjau kažką panašaus įkurti Vilniuje, tačiau šiuo metu gyvename Trakuose ir matydama, kad tokio pobūdžio parduotuvės dar nebuvo, pagalvojau, kodėl gi jos neatidarius čia. Kaip tik tuo metu atsilaisvino dabartinės mūsų nuomojamos patalpos ir liko tik pasiryžti bei įgyvendinti savo svajonę.

 

Kieno lėšomis buvo įkurta „Zirzė Boutique“?

Mūsų pačių asmeninėmis lėšomis. Iš tikrųjų manėme, jog viskas mums kainuos daug daugiau, bet kadangi parduotuvę įrengėme savomis rankomis, pradedant nuo sienų, lubų dažymo iki lentynų įrengimo, tai šioje vietoje sutaupėme pinigų. Už pagalbą esu itin dėkinga vyrui Mantui ir mamai.

 

Ar susidūrėte su sunkumais atidarant parduotuvę?

Jokių sunkumų nepatyrėme, išskyrus menką problemą su parduotuvės iškaba. Kaip pastebėjote, iš pradžių jos neturėjome, nes reikėjo viską suderinti su Trakų istoriniu nacionaliniu parku, kitomis įstaigomis, surinkti jų parašus leidimui, bet problema buvo išspręsta ir dabar iškabą jau turime.

 

Iš kur gaunate drabužių ir aksesuarų savo parduotuvei?

Dažniausiai iš didmenininkų, vykstame pas juos ir realiai matydami jų siūlomas prekes, atsirenkame patinkančius modelius sau į „Zirzė Boutique”. Taip pat kai kurios prekės yra pasiūnamos siuvėjų pagal mūsų užsakymą. Stengiamės kiekvieną savaitę papildyti parduotuvės asortimentą naujais drabužiais ir aksesuarais.

 

Kokie Jūsų ateities planai?

Ateityje norėtume plėstis, pasiūlyti ne vien moteriškų drabužių, bet ir vyriškų, galbūt vaikiškų. Taip pat galvojame ir apie prekybą internetu elektroninėje parduotuvėje.

 

Koks parduotuvės darbo laikas?

Šiuo metu dirbame trečiadieniais – sekmadieniais, nuo 10.00 iki 18.30 valandos. Žiemos metu darbo laikas gali kiek sutrumpėti.

IMG_0624

 

 

 

 

 

 

 

„Zirzė Boutique“ savininkė Indrė Orintė siūlo išsirinkti patikusį drabužį

IMG_0629

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indrė su vyru Mantu Orintu kviečia apsilankyti jų jaukioje parduotuvėlėje

 

Kalbėjosi Robertas STANEVIČIUS

Autoriaus nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *