„Vilniaus baldai“ priims daugiau nei 140 naujų darbuotojų: pasirūpina ir jų kelione į darbą

Parašyta: 2021-01-15 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos, Trakai |

Viena didžiausių baldų gamybos bendrovių Lietuvoje „Vilniaus baldai“ toliau plečiasi – iki kovo mėnesio į savo komandą priims daugiau nei 140 naujų kolegų. Apie darbo ir karjeros galimybes bendrovėje pasakoja personalo vadovė Sigita Šaltė, o jau šešerius metus operatoriumi dirbantis Pavel Orlovskij dalijasi savo patirtimi ir patarimais būsimiems kolegoms.

Įgyvendina plėtros planus

Akcinės bendrovės „Vilniaus baldai“ specializacija – lengvų konstrukcijų korpusinių baldų gamyba. Didžiąją kompanijos gaminių dalį sudaro vaikiški baldai, kuriems taikomi griežčiausi saugumo ir kokybės reikalavimai. Visa bendrovės produkcija parduodama IKEA, su kuria pradėta bendradarbiauti dar 1997 metais.

Pavel Orlovskij

Šiuo metu „Vilniaus baldai“ tęsia plėtros planų įgyvendinimą. Beveik prieš pusę metų Trakų rajone, Guopstų kaime, darbą pradėjo nauja bendrovės gamykla – įsikūrimo darbai čia įgauna pagreitį. Gamykloje diegiami modernūs automatizacijos, robotizacijos ir technologiniai sprendimai, kurie leis gamybos pajėgumus išauginti maždaug dvigubai. Jau artimiausiu metu čia startuos bent keletas naujų baldų gamybos linijų, bendrovė numato gaminamų baldų asortimento papildymą naujais gaminiais.

Darbus bendrovė dalija tarp dviejų padalinių – Vilniuje, Savanorių prospekte, ir Trakų rajone, Guopstų kaime. Investicijos į šią 5 km atstumu nuo Vilniaus nutolusią gamyklą, kurios plotas yra 73 tūkst. kv. metrų, siekė 55 mln. eurų.

 

Ieško darbuotojų į abu padalinius

Naująjį, kur kas didesnį už ankstesnius padalinius, fabriką Trakų rajone ir gamybos apimčių didinimą „Vilniaus baldai“ suplanavo atsižvelgiant į ilgalaikius pagrindinio kliento poreikius. Siekiant išpildyti šiuos planus, tiek į bendrovės padalinį, veikiantį Savanorių pr. Vilniuje, tiek ir į padalinį Trakų rajone ieškoma beveik pusantro šimto naujų darbuotojų. Ieškantiems darbo bendrovė siūlo įrenginių darbininkų, įrenginių priežiūros technikų-šaltkalvių, įrenginių operatorių, elektrikų-automatikų, krautuvų vairuotojų, kokybės kontrolierių, pamainų vadovų, LEAN koordinatoriaus ir kitas pozicijas.

„Šiuo metu ieškome darbuotojų net į 11 skirtingų pozicijų. Taigi galime pasiūlyti darbo ir karjeros galimybių tiek patirties jau sukaupusiems savo srities profesionalams, tiek ir tiems, kurie norėtų pradėti savo kelią baldų gamybos sektoriuje“, – sako S. Šaltė.

Suteikia galimybių mokytis darbe

Štai visai neseniai bendrovėje startavo vidinė iniciatyva, pavadinta „Operatorių akademija“. Neturintiems patirties šiame darbe ji suteikia galimybę tapti mokiniu ir reikiamų įgūdžių bei žinių įgyti būsimoje darbo vietoje.

„Prisijungusieji prie „Operatorių akademijos“ tampa operatoriais-mokiniais ir iš patyrusių kolegų mokosi, kaip valdyti ir prižiūrėti baldų gamybos įrenginius, teisingai administruoti duomenis specialioje programoje, sekti numatytą gamybos planą ir rodiklius. Pabaigę šiuos vidinius mokymus tampa operatoriais ir jau gali darbuotis savarankiškai, toliau tobulėti ir kilti karjeros laiptais“, – pažymi personalo vadovė.

Į darbą – bendrovės autobusu

Naujų komandos narių ieškanti bendrovė į darbą pasiruošusi priimti ne tik Vilniaus ar Trakų rajono, kur ir veikia du padaliniai, bet ir aplinkinių miestų bei miestelių gyventojus. Jiems jau užtikrinama patogi kelionė: į padalinį Trakų rajone kursuoja autobusai iš Daugų, Varėnos ir Vilniaus, o į padalinį Vilniuje – iš Širvintų, Trakų bei Varėnos. Maršrutų kiekį numatoma didinti atsižvelgiant į tai, kokiose vietovėse gyvenantys žmonės kreipsis dėl darbo.

Darbuotojams bendrovė siūlo ir kitas papildomas naudas. Pavyzdžiui, naujajame fabrike Trakų rajone veikiančioje „Maisto galerijoje” dalinai kompensuojami dienos pietūs – darbuotojai už juos moka 1,80 euro, o likusią kainos dalį padengia bendrovė. Čia taip pat įrengtos patogios poilsio zonos. Darbuotojai apdraudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, gali naudotis įvairiomis sveikatinimo programomis ir pan.

Sparčiai užkopė karjeros laiptais

Tai, kad bendrovėje galima realizuoti save ir įgyti patirties, patvirtina ir šešerius metus čia, kalibravimo ceche, dirbantis P. Orlovskij. Jaunas vyras jau yra įgijęs aukščiausią – šeštąją – operatoriaus kategoriją, kuri suteikia papildomų atsakomybių, leidžia dirbti su įvairiais įrenginiais, taip pat atlikti įrenginių parametrų perreguliavimus.

Atėjus dirbti į bendrovę, operatoriui teko apdoroti daug naujos informacijos, susipažinti su įvairiais įrenginiais ir darbo principais. Vis tik darbštus ir atsakingas vyras greitai perprato darbo subtilybes, tad po dvejų metų pradėjo kopti karjeros laiptais – siekti vis aukštesnės operatoriaus kategorijos. Šis nuolatinis tobulėjimas suteikė naujų žinių ir įgūdžių, kuriais P. Orlovskij dalijasi ir su savo mokiniais – jaunaisiais operatoriais.

„Tobulėti ir siekti karjeros mane paskatino kolegos, taip pat ir mano vadovas. Darbas vyko sklandžiai, tad tuomet ir pats patikėjau savimi“, – atskleidžia operatorius.

Svarbiausia – draugiška komanda

Anot jauno vyro, šiame darbe jam labiausiai patinka komanda: bendrovėje dirba daug ilgamečių darbuotojų, kurie palaiko šiltus ryšius. „Mano manymu, gera atmosfera darbe yra labai svarbi, todėl kaskart nudžiungu, kai atėjus į darbą pasitinka šilti kolegų žvilgsniai. Mes kartu ne tik dirbame, tačiau ir bendraujame: susirašome po darbo ar pasikalbame. Galėčiau sakyti, kad esame ne tik kolegos, bet ir draugai“, – teigia P. Orlovskij.

Būtent komanda yra tas variklis, kuris motyvuoja dirbti dar geriau ir efektyviau, drauge siekti tikslų. Štai, įvedus motyvacinę sistemą, P. Orlovskij komanda sugebėjo dar labiau patobulinti savo įgūdžius – kokybiškai pagaminti daugiau detalių ir taip prisidėti prie geresnių bendrovės rezultatų. Jo komandos tikslas – kad detalės, iš kurių vėliau bus gaminami baldai, būtų pagamintos kokybiškai ir tiksliai.

P. Orlovskij būsimiems kolegoms, norintiems sėkmingai pradėti karjerą bendrovėje „Vilniaus baldai“, pataria pirmiausia būti drąsiems ir iniciatyviems: „Naujiems darbuotojams visuomet patariu nebijoti klausti – mes visuomet padedame vieni kitiems. Tad ir pradėjus dirbti linkiu šiuos pokyčius priimti pozityviai ir semtis patirties – juk tai, kaip žmogui seksis, priklausys tik nuo jo paties.“

Darbo ir karjeros galimybės „Vilniaus balduose“

Šiuo metu ieškome:

 • Įrenginių darbininkų
 • Įrenginių operatorių
 • Gamybos įrenginių priežiūros technikų-šaltkalvių
 • Elektrikų-automatikų
 • Automobilinio krautuvo vairuotojų
 • Pamainos vadovų
 • LEAN koordinatoriaus
 • Kokybės kontrolierių

Jums siūlome:

 • Kiekvieną mėnesį mokamą kintamą priedą prie bazinio atlyginimo
 • Galimybę į darbą ir atgal vykti bendrovės užsakytais autobusais
 • Dalinai kompensuojamą maitinimą Trakų rajone esančiame padalinyje
 • Užkandžių dienas
 • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir įvairias sveikatinimo programas
 • Galimybes mokytis, tobulėti ir siekti karjeros

Daugiau informacijos rasite adresu www.vilniausbaldai.lt/karjera

Susidomėjusius kviečiame rašyti el. paštu darbas@vilniausbaldai.lt arba skambinti telefonu +370 687 55 955

Užs. Nr. 69

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *