Vladyslav Kravčun perrinktas LVŽS Trakų skyriaus pirmininku

Parašyta: 2019-03-29 | Kategorija: Naujienos, Politika, Seimas, Trakai |

Kovo 22 d. Trakuose surengtas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (toliau – LVŽS) Trakų skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas, kuriame dalyvavo ir garbingi svečiai: Seimo Pirmininko pavaduotojos Rimos Baškienės patarėja Laima Mogenienė ir Seimo narys Tomas Tomilinas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Trakų skyriaus nariai, bičiuliai ir svečiai susitikimo metu

Susitikime LVŽS Trakų skyriaus pirmininkas Vladyslav Kravčun aptarė skyriaus ataskaitą už praėjusius metus ir nuveiktus darbus. Didžiausias pasiekimas – šių metų savivaldos rinkimuose iškovoti du mandatai – juos gavo Vladyslav Kravčun ir Voitechas Vinskevičius. Iki šiol „valstiečiai“ Trakų rajono savivaldybės taryboje turėjo tik vieną mandatą. Taip pat buvo aptarti ir kt. veiklos rezultatai: Naisių vasaros teatro gastrolės Trakų rajone, aplinkos tvarkymas, artojų varžybos, inkilų kabinimas su moksleiviais ir kt.

Už darbą Trakų rajone garbingi svečiai nusipelniusiems įteikė LR Seimo Pirmininko pavaduotojos Rimos Baškienės ir Seimo nario Tomo Tomilino padėkas. Taip pat buvo pasveikinti jubiliatai Austra Zapolskienė ir Mečislav Kravčun. Tądien savo gimtadienį šventė ir Voitechas Vinskevičius.

Iš Seimo atvykę svečiai taip pat pasidalijo įžvalgomis apie praėjusius savivaldos rinkimus bei laukiančius LR Prezidento ir Europos Parlamento, ragino ir toliau išlikti susitelkusiais dėl bendro darbo ir gyventojų gerovės. Be to ataskaitiniorinkiminio susirinkimo metu daugumos balsu Trakų skyriaus pirmininku dar kartą išrinktas Vladyslav Kravčun.

 

„Trakų žemės“ inf.

Karolio Savickio nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *