Ar galima siųsti vaistus į Airiją?

Parašyta: 2021-10-29 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Šiandieniniame pasaulyje siuntiniams nukeliauti iš vienos šalies į kitą per kurjerių tarnybas, praktiškai ribų nėra. Paketui užtenka kelių darbo dienų, kad įveiktų, pavyzdžiui, maršrutą iš Lietuvos į Airiją įvairiomis transporto rūšimis, o pati pristatymo procedūra nėra sudėtinga.

Airija ir Lietuva yra šalys, kurios daugeliu atžvilgių yra artimos viena kitai, nes gana daug lietuvių, gyvena ir dirba Airijoje. Tai padidina tiek privačių, tiek verslo siuntinių siuntimą tarp abiejų šalių. Dėl plačių kurjerių paslaugų šiandien į Airiją galima siųsti siuntas labai greitai ir tuo pačiu pigiai per siuskpigiau.lt Lietuva-Airija.

Norėdami tinkamai apsaugoti gabenamas prekes transportavimo metu, svarbiausia pasirinkti tvirtą, nepažeistą pakuotę. Pakuotės dydis turėtų tikti viduje esantiems daiktams taip, kad jie joje nejudėtų ir būtų stabilūs. Jei jūsų siunčiami daiktai yra vertingi, verta papildomai padengti dėžutę medžiagomis, kurios trapesnius daiktus apsaugotų. Galite naudoti, pavyzdžiui, burbulinę plėvelę, popierių, kartoną ar polistireną.

Dažnai negalvojame, kas gali būti siunčiama siuntinyje, kurį norime pristatyti užsienyje gyvenantiems draugams, artimiesiems ar verslo partneriams. Deja, kai kurių produktų ar daiktų siųsti negalima. Pakuotėje į Airiją, kurį planuojate išsiųsti, turėtų būti tik tie daiktai, kurie yra nedraudžiami. Kiekviena siuntų kompanija turi savo vidaus taisykles, kuriose nurodomas prekių, draudžiamų teikiant paslaugas, sąrašas. Į šį sąrašą visada įtraukiami teisiškai draudžiami daiktai. Viso sąrašo sudarymą lėmė, be kita ko, tarptautinės taisyklės ir tai, kad bendradarbiaujama su kitais vežėjais, kurie taip pat turi savo taisykles šioje srityje. Remiantis, taisyklėmis į Airiją draudžiama siųsti pinigus, gyvūnus, augalus, alkoholį, vaisius, tabako gaminius, žinoma ir pavojingas medžiagas. Išsamus draudžiamų gabenti prekių sąrašas pateikiamas kurjerių puslapyje.

Kurjerių paslaugos yra puikus būdas greitai ir patikimai pristatyti siuntinius. Pristatymo problemų tikrai pasitaiko, tačiau tai yra procentas nuo visų sėkmingų pristatymų. Dauguma siuntų pristatymo paslaugų yra žinomos dėl savo patikimumo, ir galimybės papildomai apdrausti išsiųstas prekes. Siunčiant siuntas į užsienį, dažniausiai svarstome dvi galimybes – standartinį paštą ir kurjerį. Visada turime pagalvoti, kas bus saugesnis ir patikimesnis pasirinkimas.

PR


Komentarai
  1. Ramute

    Sveiki,ar galima siusti rusiskus vaistus i airija,kurie pirkti lietuvoje rusu vaistineje?

    1. trakuzeme

      Laba diena, šį klausimą reikėtų adresuoti siuntų bendrovei, siunčiančiai siuntinius į Airiją. Galite parašyti arba paskambinti jiems šiais kontaktais: +370 700 35000, el.paštas – info@siuskpigiau.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite