Asociacija „Aukštadvario žiburiai“ džiaugiasi projektine patirtimi

Parašyta: 2021-11-11 | Kategorija: Aukštadvaris, Projektai, Seniūnijos, Trakai |

Autorės nuotraukoje: baigiama įrengti erdvė edukacijoms

Asociacija „Aukštadvario žiburiai“ įgyvendina naują projektą  „Aukštadvario krašto tautinio paveldo puoselėjimas ir populiarinimas“  pagal Trakų krašto VVG  2015-2023 m. vietos plėtros strategijos II prioriteto „Socialinė plėtra, skatinant vietos gyventojų bendruomeniškumą ir socialinę integraciją, mažinant socialinę atskirtį“ 3 priemonės „NVO socialinės veiklos skatinimas ir įvairinimas“.

Projekto  pagrindinis tikslas – atgaivinti Aukštadvario krašto tradicijas ir papročius, populiarinti tautinį paveldą per edukacines programas. Projekto uždaviniai – įrengti  edukacinę klasę – erdvę edukacijoms, atgaivinant Aukštadvario krašto tradicinius amatus, patiekalus, tautinį paveldą. O svarbiausia – skatinti asociacijos narių, jaunimo, socialinių šeimų bendravimą ir bendradarbiavimą. Projektas finansuojamas ES ir LR Valstybės biudžeto lėšomis, papildomą finansavimą skyrė Trakų rajono savivaldybė.

Džiaugiuosi, kad projektas sėkmingai įpusėjo – baigiama įrengti erdvė edukacijoms, tačiau dėl pandemijos, infliacijos ir kitų  priežasčių projekto įgyvendinimo pabaiga yra nukelta iki  2022 m. lapkričio 30 d.

Asociacijos tarybos pirmininkė Jadvyga Dzencevičienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite