Atliktas aplinkos paviršių tyrimas dėl narkotinių medžiagų paplitimo

Parašyta: 2023-11-29 | Kategorija: Policija, Sveikata, Trakai |

Freepik.com nuotr.

Trakų rajono savivaldybės Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija kartu su Trakų rajono policijos komisariatu 2023 m. lapkričio 23 d. atliko narkotinių medžiagų pėdsakų Trakų rajono Rūdiškių gimnazijoje, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje, Trakų atviroje jaunimo erdvėje, Lentvario jaunimo centre aplinkos paviršių tyrimą dėl narkotinių medžiagų paplitimo naudojant vienkartinius narkotinių medžiagų aptikimo testus Mistral D4D Pen Test.

Nors tyrimas neparodo paties mokinių vartojimo fakto, tai ženklas, kad narkotinės medžiagos yra šalia mokinių ir tai – didelė problema.

Siūlome mokyklos aplinkos tyrimą jungti kartu su prevencinių priemonių bei psichologinės pagalbos mokiniams organizavimu.

Atliekant tyrimą buvo naudotos paviršių tyrimo priemonės, kurios leidžia aplinkoje aptikti įvairias narkotines medžiagas: kokainą, opiatus, kanapes, amfetaminą ir metamfetaminą.

Tyrimo tikslas ištirti ugdymo įstaigų aplinkas dėl narkotinių medžiagų paplitimo ir stiprinti ugdymo įstaigų bendruomenės atsakomybės jausmą už švarią aplinką be narkotikų, pasitelkiant švietimo priemones.

Su tyrimo rezultatais supažindintos įstaigų, kuriose buvo atlikti tyrimai, administracijos.

Narkotinių medžiagų pėdsakų nė vienoje tirtoje įstaigoje nebuvo aptikta.

Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite