Bijūnų bendruomenė atšventė puikų 20-ąjį gimtadienį

Parašyta: 2022-06-23 | Kategorija: Aukštadvaris, Kultūra, Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Trakai |

Susirinkusius sveikino ir savo dainas dovanojo liaudiškos muzikos ansamblis „Bijūnai“ (vad. Juozas Petravičius). Pirmoji bendruomenės pirmininkė Janina Jankūnienė pasakojo apie bendruomenės įkūrimą ir pirmuosius projektus, kurie davė gerą startą visai bendruomenės veiklai.

Taip pat buvusi bendruomenės pirmininkė Irena Stankevičienė dalinosi savo prisiminimais. Bendruomenė tikrai gali pasigirti per 20 metų įgyvendintais gražiais ir prasmingais projektais. Įprasminant bendruomenės dvidešimtmetį, prisiminimui visi kartu pasodinome sakurą, kuri primins apie mūsų šventę. Šventėje dalyvavo daug garbių svečių, tai klebonas Gediminas Mieldažis, Lietuvos Respublikos seimo narė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, Tarybos nariai Jadvyga Dzencevičienė ir Šarūnas Ūsas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Daudaitė, Seimo nario Kęstučio Vilkausko patarėja Rasa Čirienė.

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (centre) ir Bijūnų bendruomenės pirmininkė Inesa Židonytė (dešinėje) su buvusiais pirmininkais – (iš kairės) Kęstučiu Blaževičiumi Irena Stankevičiene ir Janina Jankūniene

Dėkojame visiems už gražius sveikinimus ir dovanas. Smagu, kad Jūsų tiek daug susirinko. Juk be žmonių nebūtų ir bendruomenės. Ačiū visiems bendruomenės nariams, kurie prsidėjo prie gražios šventės rengimo. Vakarą vainikavo puikus ir energingas Žilvino Žvagulio koncertas! Norime padėkoti VšĮ Trakų kultūros rūmų direktoriui Edvardui Keizik, garso inžinieriui Andrej Šamatovič ir šviesos inžinieriui Vladislavui Banuševičiui už renginio įgarsinimą. Su tokia bendruomene viskas įmanoma.

Inesa Židonytė

Bijūnų Bendruomenės pirmininkė 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite