Dalyvauti viktorinoje – ir smagu, ir prasminga

Parašyta: 2020-11-04 | Kategorija: Naujienos, Senieji Trakai, Trakai |

Trakų kultūros rūmų Didžiojoje salėje (dėl saugumo) spalio 23 d. įvyko lietuvių kalbos viktorina ,,Branginu kalbą ir Tėvynę“, įkurią buvo pakviesti šalies tautinių mažumų mokyklų septintokai. Į viktoriną atvykusiuosius pasveikino Trakų pradinės mokyklos dainorėliai (mokyt. Inta Steponavičienė).

 

Viktorinos užduotis sprendžia Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos (kairėje) ir Klaipėdos „Santarvės“ gimnazijos moksleiviai

Viktorinoje dalyvavo komandos iš Vilniaus, Visagino, Klaipėdos miestų bei Vilniaus ir Trakų rajonų. Moksleivių komandos, gavę užduočių paketus, paniro į darbą. Smagu buvo matyti, kaip grupelėse atsiranda lyderiai, kiek yra sutelktumo, susiklausymo. Rezultatus vertinusios komisijos pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė teigia, kad tokios viktorinos motyvuoja mokytis, skaityti knygas bei pažinti savo gimtą kraštą.

 

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad I-ąją vietą laimėjo Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos moksleiviai, II-ąją vietą iškovojo Trakų gimnazijos komanda, o III-ąją – Visagino „Gerosios vilties“ septintokai. IV-ąją ir V-ąją vietas pasidalijo Klaipėdos „Santarvės“ bei Lentvario „Versmės“ moksleiviai. Po viktorinos mokiniai su mokytojais apsilankė Trakų pilyje, Užutrakio dvare ir dalyvavo edukacijose.

 

Sveikiname visus dalyvius, jų mokytojus ir dėkojame Tautinių mažumų departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (direktorė dr. Vida Montvydaitė) už pilietiškumo projektų rėmimą, meilės kalbai ir Tėvynei ugdymą.

 

Nijolė LISEVIČIENĖ,

VšĮ Trakų švietimo centro direktorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite