Dar daugiau skrydžių tarp Lietuvos ir Italijos

Parašyta: 2023-03-29 | Kategorija: Kelionės, Lietuva, Naujienos, Pasaulis, Trakai |

Roma

Wizz Air, sparčiausiai augančios Europoje ir aplinkai tvariausios pasaulyje* oro linijos, pradėjo skraidyti iš Vilniaus į Romą. Naujasis maršrutas keliautojams iš Lietuvos suteikia galimybę patyrinėti Italijos sostinę. Bilietų skrydžiams, kurie yra Wizz Air strategijos siekti, kad klientai galėtų kuo daugiau keliauti už kuo mažesnę kainą, dalis, galima įsigyti oro linijų tinklalapyje wizzair.com ir mobiliąja programėle.

Skrydžius tarp Vilniaus ir Italijos bei Lacijaus regiono sostinės, dar vadinamos „amžinuoju miestu“, Wizz Air vykdo nuo šio antradienio, kovo 28 d. Roma, Vakarų civilizacijos ir krikščioniškosios kultūros lopšys, keliautojus vilioja įspūdinga miesto panorama, spalvomis, architektūra ir visame pasaulyje dievinama unikalia virtuve. Didingi architektūriniai paminklai, šimtai bažnyčių ir įspūdingi Romos fontanai – tik dalis nepakartojamų turtų, kurie traukia žmones iš viso pasaulio. Nenuostabu – Romoje yra didžiausia archeologinio ir architektūrinio paveldo koncentracija, t.y. čia sutelkta 16% pasaulio kultūros paveldo ir net 70% viso Italijos kultūros paveldo. Roma įkvepia ne tik poetus, rašytojus, dailininkus ar skulptorius, bet ir keliautojus, kurie dažnai įtraukia Romą į norimų aplankyti vietų sąrašą, o nuvykę – skuba mesti monetą į Trevi fontaną, tikėdamiesi vėl sugrįžti.

Daugiau galimybių keliaujantiems

Valeria Bragarenco, Wizz Air korporatyvinės komunikacijos vadovė, tikisi, kad Lietuvos gyventojai džiaugiasi naujuoju maršrutu.

„Įspūdinga istorija ir neįtikėtina architektūra garsėjančiame mieste kiekvienas ras, ką veikti ir atrasti. Šis maršrutas patvirtina Wizz Air įsipareigojimą užtikrinti Lietuvai kuo geresnį susisiekimą su likusia Europa, kuo daugiau pasirinkimo galimybių ir prieinamas kelionių kainas. Mes ir toliau diegsime naujoves ir tęsime pigių, tvarių skrydžių strategiją. Tikimės, kad netrukus pamatysime jus Wizz Air lėktuvuose“, – komentuoja V. Bragarenco.

Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas, sako, kad šis maršrutas ne tik suteiks progą keliautojams iš Lietuvos patyrinėti Romą, bet ir turistams iš Italijos atvykti į Lietuvą.

„Džiaugiamės oro bendrovės sprendimu atnaujinti skrydžius į Italijos sostinę, kuri yra tarp populiariausių turistinių krypčių. Neabejojame, kad šis sprendimas atvers papildomų galimybių tiek Lietuvos, tiek Italijos turistams“, – sako jis.

* 2022 m. Azijos aviacijos centras (angl. Centre of Aviation, CAPA) Wizz Air suteikė metų tvariausios oro linijų grupės apdovanojimą (angl. Environmental Sustainability Award).

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 181 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė 2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Azijos aviacijos centras Wizz Air 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite