Darbą pradėjo naujasis Rūdiškių seniūnas

Parašyta: 2022-12-01 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės, Savivaldybė, Trakai |

Gruodžio 1 dieną darbą pradėjo naujasis Rūdiškių seniūnas Petras Sabaliauskas. Laimėjus spalio 18 d. vykusį Valstybės tarnybos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos organizuotą konkursą dėl Trakų rajono savivaldybės administracijos Rūdiškių seniūnijos seniūno pareigų, po pokalbio su Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi jis buvo paskirtas eiti seniūno pareigas.

Pirmąją žiemos dieną darbą pradėjusį Rūdiškių seniūną Petrą Sabaliauską (antras iš kairės) pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (trečias iš kairės), administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė (pirma iš kairės) ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Daudaitė

P. Sabaliauskas, baigęs tuometį Vilniaus pedagoginį institutą, įgijo techninių disciplinų ir darbų specialybę bei vidurinės mokyklos techninių disciplinų mokytojo kvalifikaciją. Jis sukaupė daug vertingos vadovavimo, vadybinio darbo patirties, 1998–2006 m. eidamas direktoriaus pavaduotojo UAB „Lorvita“, 2007–2016 m. Eksploatavimo skyriaus vadovo vienoje iš „Girteka group“ įmonių, 2017–2019 m.
technikos vadybininko UAB „Pardavimo automatai“, vėliau tiekėjo UAB „Toode“ pareigas. 2012 m. vadovavimo įgūdžius tobulino dalyvaudamas „TMD partners“ mokymo programoje, o 2015 m., remiantis LEAN ekspertų rekomendacija, tapo sertifikuotu visuotinos gamybos priežiūros (TPM) mokytoju ir buvo apdovanotas už įvykdytas užduotis bei pasiekimus. Galiausiai puikūs organizaciniai ir vadovavimo, ekstremalių situacijų valdymo gebėjimai, įgytos vadybinės ir lyderystės kompetencijos paskatino išmėginti jėgas atstovaujant savo miesto seniūnijai.
Naująjį seniūną pasveikino ir sėkmingo darbo jam palinkėjo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Daudaitė.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite