Dažniausios nagų priežiūros klaidos, kurių nevalia kartoti

Parašyta: 2021-12-13 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Norėti tvarkingai ir dailiai atrodančių nagų yra normalu. Visgi, tokį rezultatą pasiekti kartais gali būti sunku dėl manikiūro metu padarytų klaidų. Ar tikrai žinote, kurių nagų priežiūros metodų reikėtų vengti, o kuriuos išbandyti pravartu? Kokios yra dažniausiai daromos manikiūro klaidos?

Retai skiriate laiko rankų ir nagų drėkinimui

Nesvarbu, ar darotės paprastą, ar gelinį manikiūrą, nagus ir odą aplink juos papildomai maitinti būtina. Nemažai moterų skundžiasi susilpnėjusiais nagais nuvalius visą laką. Natūralu, kad nagas nebėra toks stiprus, tačiau būtent dėl šios priežasties maitinimo priemonės ir turi ateiti į pagalbą. Laisvai galite naudoti produktus, kuriuos turite namuose – tiks natūralūs aliejai. Migdolų, kokosų ar net arganų aliejai – puikūs pasirinkimai. Aišku, kad specialios priemonės nagų odelėms irgi yra priimtinas variantas. Galų gale, kasdieniam drėkinimui tiks ir įprastas rankų kremas, jei juo patepsite ir nagų plokšteles. 

Neteisingai dildinate savo nagus

Puikiai suvokiame, jog dildės, skirtos nagams, yra vienas iš praktiškiausių manikiūro įrankių. Nežinant, kaip juo teisingai naudotis, galime smarkiai sugadinti visą rankų estetiką. Visų pirma, įsitikinkite, jog Jūsų dildė – stiklinė. Ji ne tik ilgiau tarnaus Jums kaip įrankis, bet ir labiau apsaugos nagą nuo lūžinėjimo bei skilinėjimo. Kitas svarbus klausimas, į kurį turite sau atsakyti – kaip Jūs dildinate savo nagus? Jei esate įpratę dildę naudoti pirmyn-atgal technika, sukluskite. Tam, kad nagai išliktų sveiki ir tvirti, juos pravartu dildinti viena kryptimi. Taip nagų plokštelę pažeisti yra daug sunkiau, nagai nesusilpnėja, o ir iš karto atrodo tvarkingiau.

Jūsų rankos dažnai būna drėgmėje

Keista klaida, apie kurią dauguma iš mūsų nė nesusimąstytų. Deja, tokia yra realybė – kuo ilgiau mūsų rankos praleidžia vandenyje, tuo labiau pažeidžiami yra mūsų nagai. Ypač tai aktualu pasidarius manikiūrą. Tuomet rekomenduojama palikti norą išplauti indus ar nueiti į dušą nuošaly. Paprasčiausias sprendimo būdas kasdienybėje – išsitraukti užmirštas gumines pirštines. Tokiu būdu išsaugosite ne tik sveikai atrodančius nagus, bet ir puikios būklės, neišsausėjusią rankų odą. Nepamirškite, drėgmė ne tik silpnina nagų plokštelę, bet ir suteikia galimybę daugintis įvairioms bakterijoms bei kauptis nešvarumams.

Nesate užtikrinti, ar priemonės yra tinkamos 

Aktualus yra ne tik korektiškas dildės naudojimas, bet ir kiti priemonių naudojimo aspektai. Pavyzdžiui, darantis gelinį manikiūrą namuose, nemaža dalis moterų nori prisiauginti nagus. Gelis nagu priauginimui – puiki, bet neretai klastinga priemonė. Čia viena svarbiausių pamokų – išmokti atsirinkti tinkamus produktus su gerais ingredientais. Peržiūrėkite sudėtis ir gamintojo aprašymus. Kas siūloma? Ar tikrai tai kokybiška ir nagams nekenkianti prekė? Gelis nagų priauginimui turėtų būti vidutinio klampumo, geras priemonės sukibimas su nagu būtinas. Darantis reguliarų manikiūrą be gelio priemonių, nepamirškite įsigyti bazinio ir viršutinio nagų lakų sluoksnių. Jų pamiršti nevalia tam, kad manikiūras išliktų tvarkingas ilgiau, o pats nagas nebūtų pažeistas.

Daugiau naudingos informacijos bendrai apie nagų lakavimą, nagų priežiūrą ir manikiūrą galima rasti specializuotoje parduotuvėje – https://nagulakavimas.lt/produkto-kategorija/geliniai-lakai/spalvos/sole-gel/

 

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite