Edmundas Paulauskas – Lietuvos gatvės gimnastikos čempionato trečios vietos laimėtojas

Parašyta: 2018-05-22 | Kategorija: Naujienos, Sportas |

Gegužės 19 d. Vilniuje, Vingio parke vyko 2018 m. Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatas.

Varžybų prizininkai: pirmas iš dešinės – Edmundas Paulauskas

Varžybose dalyvavo 25 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Kad patektų į čempionatą, sportininkams teko įveikti atranką. Teisę dalyvauti varžybose iškovojo ir Bijūnų jaunimo grupės „Street workout Bijūnai“ nariai, broliai Aurimas ir Edmundas Paulauskai. Varžybų metu kiekvienas sportininkas turėjo atlikti du trijų minučių ilgumo pasirodymus. Kompetentinga komisija vertino statiką, dinamiką, jėgos pratimus. Susumavus abiejų pasirodymų rezultatus paaiškėjo nugalėtojas ir prizininkai. Nugalėtoju tapo vilnietis Mindaugas Šiurkus, antras – Vladislav Deinarovič irgi iš Vilniaus, o trečiąją vietą laimėjo bijūnietis Edmundas Paulauskas.

Edmundas šiuo sportu užsiima jau ne vienerius metus. Tokį aukštą rezultatą pasiekti leido sunkios treniruotės ir kartu su komandos draugais parengti pasirodymai, leidę parodyti visas stipriąsias Edmundo savybes. Džiaugiamės rezultatu ir tikimės, kad ir kitose varžybose mūsų komandos narių rezultatai bus tokie geri.