FA „Trakai“ apžvelgia 2023 m. įvykusių varžybų ir suorganizuotų turnyrų rezultatus

Parašyta: 2024-02-25 | Kategorija: Jaunimas, Naujienos, Renginiai, Seniūnijos, Sportas, Trakai |

Artūras Pučinskas, Arturas Steško ir Vitalijus Šurpikas su akademijos vaikais

FA „Trakai“ apžvelgia 2023 m.  įvykusių varžybų ir suorganizuotų turnyrų rezultatus. 2023 metais Akademija organizavo tris vaikų futbolo turnyrus:

„Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti“ (3 amžiaus grupės, komandų skaičius 28)

***

„Traku rajono savivaldybės Mero taurei laimėti“ (4 amžiaus grupės, komandų skaičius 34)

***

„Nepriklausomybės taurei laimėti (3 amžiaus grupės, komandų skaičius 26).

***

Turnyrai sulaukė didelio dalyvių ir žiūrovų dėmesio – Trakus iš viso aplankė apie 80 komandų, vaikų skaičius siekė maždaug 800 vaikų, o žiūrovų ir tėvelių – viršijo 1500. Akademija labai džiaugiasi turnyrų populiarumu – ne visada pavyksta priimti visus norinčius dalyvauti.

Akademija ir toliau planuoja vykdyti šiuos renginius Trakuose kiekvienais metais, populiarinti futbolą mūsų rajone.

Kiekvienais metais Akademijos auklėtinių skaičius tik auga. Entuziazmo netrūksta nei treneriui Mantui Leonavičiui, nei trenerio asistentui Vitalijui Šurpikui, nei akademijos vadovybei. Netgi Trakų rajono savivaldybė įvertino Vitalijaus Šurpiko atsidavimą ir entuziazmą padedant auginti jaunuosius futbolininkus. Akademija labai džiaugiasi tokiu pasiekimu.

FA „Trakai“ vienintelė rajone, kuri dalyvauja Lietuvos Futbolo Federacijos (LFF) rengiamose vaikų futbolo pirmenybėse. Dvejose amžiaus grupėse (U-9 ir U-10) mūsų jaunieji futbolininkai gina Trakų garbę.

Futbolo akademija orientuojasi ne tik į aukšto meistriškumo varžybas, masiškumas taip pat svarbus akademijos procesas. Akademija stengiasi, kad visi vaikai dalyvautų varžybose ir renginiuose.

FA „Trakai“ jau pradėjo rengtis naujam 2024 metų futbolo sezonui – pirmaisiais metų mėnesiais įvyko vaikų futbolo turnyrai „Trakų rajono savivaldybės Mero taurei laimėti“.

Balandžio mėnesį startuos LFF pirmenybių antrasis ratas. Varžybų metu mūsų auklėtinių laukia tikrai daug įdomių akistatų.

Akademija linki vaikams stiprybės ir sveikatos naujajame futbolo sezone!

Futbolo akademijos „Trakai“ inform.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite