Įmonės pertvarkymas į MB. Ką reikia žinoti?

Parašyta: 2021-12-21 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Turite įmonę, kuri yra individuali, tačiau nesate tikras, ar ši verslo forma geriausiai atitinka Jūsų asmeninius bei Jūsų veiklos poreikius? Tokiu atveju visada labai verta tartis su specialistais, kurie padeda steigti verslus, tais kurie tvarko apskaitą. Jų patirtis dažniausiai yra neįkainojama, kadangi reikia laiko, kol pavyksta pamatyti skirtumus ir tuo pačiu pasirinkti Jūsų veiklai labiausiai tinkamą verslo tipą.

Štai daugeliui patinka tai, jog įmonės pertvarkymas į MB nėra nei brangus, nei reikalaujantis daug laiko. Svarbiausia yra gera komanda, kuri padės tinkamai atlikti darbus.

  1. Pirmiausia daugeliui verslininkų aktualus aspektas yra išlaidos. Tikimasi, kad viskas kainuos kuo pigiau, tačiau darbai bus greiti. Išlaidas sudaro specialistų samdymas, kurie padeda sutvarkyti dokumentaciją ir tuo pačiu notaro bei kitų specialistų paslaugos, kurios kainuoja: dokumentų parengimo kaina, notaro paslaugos ir registrų centro mokesčiai.

  2. Įmonės pertvarkymas į MB – patraukli galimybė. Tačiau apskritai individuali įmonė taip pat gali būti pertvarkoma ne tik į MB, tačiau ir UAB, AB bei Viešojo tipo įstaigą.
  3. Nusprendus pertvarkyti savo įmonę – taip pat kuo daugiau dėmesio reikia skirti teisės aktams. Kiekviena įmonė pati juos apibrėžia. Šį darbą dažniausiai atlika taryba, kurios nariai turi visi sutarti dėl naujų reglamentų.
  4. Pertvarkymo metu įmonė įgyja “pertvarkomos įmonės statusą”. Ji taip pat gali veikti, tačiau aplinkiniai turi žinoti apie tokią situaciją, kuri, pavyzdžiui, gali pakeisti norą bendradarbiauti su ja.
  5. Apie planuojamus pokyčius reikia informuoti viešai. Taip pat turi būti vedamas žurnalas, kuriame fiksuojami tokio tipo faktai. Jame dažniausiai pateikiami visi su įmone susiję žingsniai, tad pertvarkymo darbai – taip pat turi būti nurodyti.
  6. Įmonė įgyja naują statusą tada, kai ji yra pilnai įregistruojama Registrų centre ir tuo pačiu patvirtinama, kad viskas sutvarkyta iki galo.

Geras verslas yra tas, kuris ne tik atneša pelną, tačiau taip pat ir suteikia naudą aplinkai, leidžia darbuotojams uždirbti kuo daugiau, galiausiai, samdo naujus. Viskam tam reikia laiko ir žinių, tad perorganizavimas – natūrali to dalis.

Finorder.eu Jums padės ne tik pertvarkyti įmonę, bet ir konsultuos buhalteriniais klausimais

PR

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite