Įvyko susitikimas su Lentvario seniūnijos gyventojais dėl projekto „Rail Baltica“

Parašyta: 2022-12-05 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Projekto „Rail Baltica“ rengėjai, organizatoriai ir Trakų rajono savivaldybės atstovai lapkričio 29 d. susitiko su Lentvario seniūnijos gyventojais.

Projekto „Rail Baltica“ rengėjai, organizatoriai ir Trakų rajono savivaldybės atstovai susitiko su Lentvario seniūnijos (Rykantų, Kariotiškių, Selioviškių ir kitų kaimų) gyventojais

Rykantų universaliame daugiafunkciame centre vykusiame susitikime buvo aptartas plėtojamas „Rail Baltica“ geležinkelio infra­struktūros projektas. Užbaigus dar vieną šio ypatingos valstybinės svarbos projekto geležinkelio teritorijų planavimo etapą – nustačius konkrečias teritorijas, žemės sklypus ir jų dalis, kuriuos kirs „Rail Baltica“ geležinkelio linija ruože Kaunas–Vilnius, Lentvario seniūnijos (Rykantų, Kariotiškių, Selioviškių ir kitų kaimų) gyventojams buvo pristatyti sprendiniai. Projektas jiems itin aktualus, nes šioje teritorijoje planuojama naujos vėžės statyba.
Įgyvendinus visą projektą „Rail Baltica“, bus nutiesta elektrifikuota europinės vėžės dvikelė geležinkelio linija, per Kauną ir Rygą jungsianti Varšuvą su Talinu. Už projekto įgyvendinimą atsakinga Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, už projekto vykdymą – „LTG Infra“, planą rengia UAB „Sweco Lietuva“.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite