Ką daryti jeigu šuo šlapinasi namuose?

Parašyta: 2022-06-28 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Augintinis namuose yra tikras džiaugsmas, tačiau labai dažnai, kol šunelis dar mažas, jis šlapinasi kur papuola. Todėl pravartu ne tik užsiimti dresūra, bet ir žinoti, kaip pašalinti šlapimo kvapą.

Jei šuo suaugęs –patariame atkreipti dėmesį į šuns šlapinimąsi namuose, nes tai gali būti ligos požymis.

Šuo šlapinasi namuose?

Įprastai šuo šlapinasi namuose, kol yra dar mažas ir nėra dresuotas gamtinius reikalus atlikti lauke. Dresavimas prasideda nuo šuns paskatinimo įvairiais skanėstais, jo mokymo šlapintis ant specialių palučių, o palaipsniui –išmokymo reguliariai pasiprašyti šeimininko pasivaikščioti lauke.

Gali nutikti ir taip, jog augintinis šlapinasi namuose per rują. Padažnėjęs šlapinimasis ne ten, kur pridera, gali būti inkstų ar šlapimo pūslės ligos požymis. Tuomet reikiakreiptis į veterinarijos gydytojus. Tačiau kaip pašalinti šuns šlapimo kvapą? Kokiospriemonės efektyviausios?

Kaip pašalinti šlapimo kvapą?

Be abejonės vienas pirmųjų žingsnių yra kruopščiai išvalyti tą namų vietą, kurioje augintinis atliko gamtinius reikalus. Vienas dažniausių pasirinkimų yra valikliai, su natūraliais kvapais, pavyzdžiui, mėtų, levandų, citrusinių vaisių kvapais. Tokio tipo valikliuose dažnai yra fermentų, kurie aktyviai veikdami suskaido nemalonius kvapus skleidžiančias organines medžiagas.

Jei gyvūnas šlapinasi ant kilimo ar baldų, profesionalios valymo priemonės padeda išvalyti ne tik kvapus, bet ir dėmes. Svarbu reaguoti greitai. Dažnai besidomintys, kaip pašalinti šuns šlapimo kvapą, mini įvairių buitinių patarimų, tačiau naudojant tokius būdus rizikuojama pažeisti medžiagas, paviršius. Sertifikuotos valymo priemonės, kurios gali būti ir ekologiškos, užtikrina ne tik efektyvų problemossprendimą, bet ir apsaugo nuo nepageidaujamų pasekmių, tokių kaip, pavyzdžiui, sofos gobeleno pažeidimas ar dėmės ant grindų.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite