Kada verta įsirengti stumdomas duris?

Parašyta: 2024-01-24 | Kategorija: Lietuva, Namai, Naujienos, Seniūnijos, Skelbimai, Trakai |

Stumdomos durys namuose. Asociatyvi Unsplash nuotr.

Stumdomos durys tinka ne tik komercinėse patalpose, biuruose, viešbučiuose, prekybos centruose, sandėliuose, bet ir privačiuose namuose. Jos ne tik yra patogios naudoti, bet ir gerai atrodo. Jos yra puikiai pritaikomos prie bet kokio patalpų interjero. Jos gali būti „pastatomos“ ant grindų šalia sienos arba įmontuojamos į sieną.

Kokie yra stumdomų durų privalumai?

Stumdomos durys yra labai naudingos praktiniais sumetimais, nes joms nereikia erdvės, kiek reikalauja į šonus varstomos įprastinės durys. Todėl jos prisideda prie laisvos erdvės patalpose sutaupymo. Šių durų kaina tiesiogiai priklauso nuo jų dydžio, išvaizdos ir techninių savybių.

Be to, jos yra labai tvirtos, nes yra pagamintos iš smūgiams ir deformacijai atsparių medžiagų. Jos taip pat nebijo drėgmės ir kitokių aplinkos veiksnių. O, estetiniu požiūriu, jos suteikia patalpoms modernaus minimalizmo stilių. Kai kurios stumdomos durys pasižymi ir puikiu garso sulaikymu, todėl sumažina triukšmą, kuris gali sklisti iš gretimo kambario.

Į ką būtinai reikia atsižvelgti prieš pasirenkant stumdomas duris?

Stumdomos durys turi keletą išskirtinių ypatumų, kuriuos yra būtina įvertinti, prieš nusprendžiant kurią prekę pasirinkti. Pirmiausiai reikia žinoti, koks turi būti stumdomų durų plotis ir aukštis, kad jos tikrai tiktų tai erdvei, į kurią ruošiatės jas montuoti.

Po to yra pravartu išsiaiškinti, iš kokios medžiagos turėtų būti padarytos jūsų pageidaujamos stumdomos durys. Tokias duris dažniausiai gamina iš medžio, metalo ir stiklo. Todėl jau iš anksto reikia žinoti, kaip jos derinsis prie esamo bendro interjero.

Kuo dar reikia pasirūpinti po to, kai jau įsigijote stumdomas duris?

Kai jau įsigijote stumdomas duris, labai svarbu jas tinkamai įmontuoti jūsų patalpose. O tai gali padaryti tik patyręs ir puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Po to labai svarbu atidžiai prižiūrėti duris. Būtina nuolat valyti durų paviršių ir jų tvirtinimo sistemas, tik tada galėsite džiaugtis sklandžiu ir ilgu tokių durų naudojimu.

Jei nusprendėte savo namams įsigyti stumdomas duris ir visas joms reikalingas sistemas, šios prekės ieškokite internetinėje parduotuvėje: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/stumdomu-duru-sistemos.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite