Kartu mes galime

Parašyta: 2017-04-25 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Trakų krašto moterų veiklos centras tęsia programos ,,Kartu mes galime“ įgyvendinimą. Programos pagrindinis tikslas – padėti Trakų rajono moterims ir jų šeimos nariams, kurie kenčia nuo smurto artimoje aplinkoje, išvengti smurtinių situacijų: suvokti, kad prieš juos naudojamas smurtas, nebijoti kreiptis pagalbos, išmokti apsiginti nuo smurtautojo, išsivaduoti nuo smurtautojo ir pradėti naują gyvenimą be smurto ir prievartos.
Visuomenėje dar yra smurto formų, kurios sunkiai atpažįstamos ir paprastai nematomos. Tai kasdienis fizinis, psichologinis, seksualinis ir ekonominis smurtas šeimoje, psichologiškai ir fiziškai žalojantis įvairaus amžiaus ir įvairių visuomenės sluoksnių žmones. Neatpažintas ir neįvardintas smurtas kelia grėsmę gyvybei, fizinei gerovei, psichologinei, emocinei savijautai, laisvei bei šeimos narių gerovei.
Smurtas ir prievarta – nepriimtinas, tačiau plačiai paplitęs mūsų visuomenėje reiškinys.

Programos metu vyksiančiuose susitikimuose bus siekiame plačiau supažindinti Trakų rajono gyventojus su smurto artimoje aplinkoje identifikavimo būdais, teisinėmis pasekmėmis bei atsakomybe už smurtinės veikos vykdymą, suteikti kuo išsamesnę informaciją apie pagalbą smurto aukoms teikiančias įstaigas bei organizacijas.

Balandžio 25 d. vyks susitikimas su Lentvario „Versmės“ gimnazijos bendruomene,
balandžio 28 d. susitiksime su programos partneriais – Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro darbuotojais.
Balandžio 26 d. 17:00 val. kviečiame visus į susitikimą Trakų rajono viešojoje bibliotekoje.

Nelikite abejingi smurtui – KARTU MES GALIME padėti šalia esančiam.

Gelena DRUNGILIENĖ,
Trakų krašto moterų veiklos centro pirmininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite