Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis vaikams „TIKROJI PELENĖS ISTORIJA“

Parašyta: 2022-11-30 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Gruodžio 2 d. 18 val. Trakų kultūros rūmai kviečia į Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį vaikams „TIKROJI PELENĖS ISTORIJA“ pagal Šarlio Pero, Brolių Grimų ir Eugenijaus Švarco kūrinius (pasaka apie pamestą kurpaitę ir krištolinę laimę).

Į Kauno lėlių teatrą ketvirtą kartą (1969 m. vaidinimą režisavo teatro įkūrėjas S. Ratkevičius, 1979 m. ir 1993 m. – jo mokinys, režisierius A. Stankevičius) sugrįžo pasaka apie Pelenę – kuklią, nepelnytai skriaudžiamą ir vaikomą, tačiau tyros širdies mergaitę, atklydusią iš XVII a. prancūzų pasakininko Šarlio Pero, XIX a. vokiečių pasakų kūrėjų Brolių Grimų ir XX a. rusų prozininko bei dramaturgo Eugenijaus Švarco kūrinių.
Spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“ nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus pradžią, į prabangų didmiesčio viešbutį, kur nuo ryto iki vakaro pluša Mergaitė kambarinės uniforma. Pavargusi nuo nesibaigiančių darbų ji užsnūsta ir sapne patenka į pasaką – šiuolaikinei publikai artimesnę Pelenės istorijos interpretaciją, nepamirštant akcentuoti kūrinyje užkoduoto moralo ir slypinčios išminties.

Spektaklio kūrėjai kviečia į šmaikščią, spalvingą, dinamišką pasaką, skirtą visai šeimai. Spektaklis skirtas Vaikams nuo 4 m.

Bilietus platina kakava.lt ir Trakų kultūros rūmų kasa.

Autorius ir režisierius – Olegas Žiugžda
Dailininkė – Giedrė Brazytė
Kompozitorius – Pavelas Kondrusevičius
Vaizdo projekcijų autorius – Mantas Bardauskas
Pjesę vertė – Violeta Šoblinskaitė

Vaidina:
Mindaugas Černiauskas
Laima Strazdauskienė
Indrė Endriukaitė

Spektaklio trukmė – 50 min.

 

Trakų kultūros rūmų inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite