Klasikinės gitaros muzikos akordai praskaidrino lentvariečių kasdienybę

Parašyta: 2022-11-29 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Klasikinės gitaros muzikos koncertas

Lentvariečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę bendruomeniškai praleisti žvarbią lapkričio 24 d. popietę, keliaujant klasikinės gitaros muzikos skambesio bei deklamuojamų eilių simbiozės keliais, kultūros ir meno puoselėjimo vietoje – Lentvario kultūros rūmuose.

Klasikinės gitaros muzikos profesionalas, mokytojas Aleksandras Šubin, lydimas savo moksleivių: Cezario Šerpyčio, Ernesto Karpičiaus, Dominyko Michalovskio, Evelinos Firsenko, Artūro Vasilčenko, Augusto Petrausko, Kevino Stasiulevič ir Sofijos Šubinos, kvietė klausytojus atrasti akordų skambesio magiją. Vos daugiau nei per vieną valandą žiūrovai turėjo galimybę apkeliauti visą pasaulį: muzikos profesionalas A. Šubin kiekvieną kūrinį apvilko pasakojimu, kurio dėka sukūrė puikią aurą pajausti kitų kultūrų muzikos vingrybes.

A. Šubin ir Cezaris Šerpytis

Lentvario kultūros rūmai maloniai nustebo, renginyje išvydę Trakų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentus, atvykusius ne tik iš Lentvario, bet ir kitų Trakų rajono apylinkių. Gausiu Trakų TAU ir lentvariečių dalyvavimu pasidžiaugė koncerto atlikėjus sveikinę Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir tarybos narė Teresa Solovjova.

A. Šubin ir jo mokiniai

Renginiui pasibaigus, žiūrovai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su visais koncerto atlikėjais, bendraudami prie šiltos arbatos puodelio.

Auksė Podrezaitė,
Lentvario kultūros rūmų kultūrinių renginių organizatorė

 

Nuotraukos Aleksandro Barabanov


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite