Kodėl verta laisvalaikį leisti vandens parke?

Parašyta: 2022-08-01 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Sveikata, Trakai |

Kad vanduo yra puikus sveikatos šaltinis, niekam ne paslaptis. Tačiau ar žinojote, kad ne tik vandens gėrimas, bet ir vandens pramogos gali būti tikru sveikatos šaltiniu? Tad Vichy vandens parkas yra būtent tai, kas praskaidrins ne tik nuotaiką, bet ir sveikatą!

Vandens pramogų nauda

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad vandens pramogos gali pagerinti smegenų veiklą, net 14 proc. Taip yra todėl, kad tokios pramogos atpalaiduoja protą, o vėliau, grįžtant prie darbų, pajuntama kur kas daugiau šviežios energijos.

Vienareikšmiškai, vandens pramogos padeda užmigti. Puikiausias įrodymas – pirtis. Po pirties itin gerai išsimiegama, dėl atsipalaidavusių raumenų bei nervų sistemos. Taip pat vanduo bei vandens pramogos – ramina. Jei pykstate ir jaučiatės susierzinęs, išgerkite vandens. O dar geriau, jei nuvyksite į pirtį, vandens parką ar nusimaudysite ežere.  Na, o psichologinė ramybė bei kokybiškas miegas – sveikatos pagrindas.

Jei dažnai kamuoja galvos skausmai, vandens linksmybės irgi padės išvengti šios situacijos. Užteks bent 15 minučių pamirkti vandenyje ir galvos skausmo lyg nebūta!

Pati reikšmingiausia vandens pramogų nauda, jog stiprinama imuninė sistema. Dėl vandens šalinasi toksinai. Tad būtent  šis procesas prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo. Tad jei dažnai sergate – dažniau keliaukite į pirtis arba mėgaukitės aktyviomis vandens pramogomis.

Nauda santykiams

Šiai dienai jau yra daug pramogų pritaikytų poroms. Štai diena vandens pramogų parke arba lepinimasis SPA centre įvairiose voniose, tikrai nuteiks ypač romantiškai ir smagiai. Leisdami sau bent truputį pabūti drauge, Jūs galite sustiprinti santykius, kurie labai dažnai ima silpnėti, kai du vienas kitą branginantys žmonės pasineria į rutiną.

Gamtos pažinimas

Kartais, vandens pramogos gali tapti puikiu pasaulio pažinimo metodu. Lietuvoje teikiamos tokios paslaugos kaip pažintinė žvejyba, pažintinis nardymas, plaukimas su jachta ar kita vandens transporto priemone, pažindinantis su aplinka, kraštovaizdžiais ar istorija. Tad nerkite į nuotykį!

SPA procedūros po traumų ar ligų

Ne veltui dažnai gydytojai po sunkių traumų ar ligų, išsiunčia pacientus gydytis į sanatorijas, kur ten jų laukia įvairios SPA procedūros, vandens malonumai. Vanduo sugeba sumažinti raumenų įtampą, juos atpalaiduojant. Todėl įlindimas į šiltą vandenį gali padėti lengviau atsigauti ir pagreitinti raumenų atsistatymą po traumų. Taip pat vandens procedūros jau seniai yra rekomenduojamos žmonėms, kurie kasdien patiria didelį fizinį krūvį ir nori lengviau atsigauti.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite