Kvepalus rinkitės pagal savo asmenybę

Parašyta: 2022-07-01 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Tikriausiai teko girdėti ar netgi patys su tuo susidūrėte – tie patys kvepalai nuo keleto žmonių dvelkia skirtingai? Tai seniai patvirtinta tiesa. Tad, jeigu nutarėte pasinaudoti draugių rekomendacijomis ir planuojate kvepalus įsigyti nė nepabandžiusios,  pamirškite šią užmoją. Jūsų oda yra unikali ir tie patys kvepalai, kurie tiko jūsų draugėms, galbūt visai kitaip kvepės ant jūsų kūno.

Pasirinkite patikimus parfumerijos gaminių prekybininkus, kur galima įsigyti tikrai kokybiškų prekių ir leiskitės į savo kvepalų paieškos kelionę.

Kvepalų koncentracijos svarba

Jeigu kiekviena moteris gali išsirinkti jai pačiai geriausiai tinkančius kvepalus, tai egzistuoja savybės, kurios būdingos absoliučiai visiems parfumerijos gaminiams. Tai kvepalų koncentracija. Senai žinoma tiesa – kuo didesnė koncentracija, tuo ilgiau aromatas išsilaikys. Šiek tiek plačiau apie tai. Ant kiekvienos pakuotės rasite tam tikromis raidėmis pažymėtą kvepalų buteliuke esamą kvapo konsistenciją:

  • PP raidės rodo, jog gryno kvapo konsistencija siekia 20-30 proc.. Šių kvepalų kvapas gali būti juntamas parą ar net ilgiau.
  • EDP – 15-20 proc. grynos konsistencijos. Tokios koncentracijos aromatas išlieka iki 3-5 valandų.
  • EDT – 4-15 proc. . grynos konsistencijos. EDT raidėmis pažymėti kvepalai priskiriami tualetinio vandens kategorijai. Šiais aromatais galėsite mėgautis 2-3 valandas.
  • EDC – 3-5 proc. . grynos konsistencijos. EDC raidės pažymi kvepalus, liaudyje vadinamus adekolonu. Jų aromatas jaučiamas iki 2 valandų.

Be šių kvepalų rūšių  dar yra kūno purškikliai, losjonai po skutimosi, ir kitų tipų kvepalai. Neabejokite – aukščiausios klasės kvepalai kainuos nemažai, taigi informacijos ieškojimas prieš perkant užtikrins, kad gausite tokio tipo kvepalus, kokių ieškojote.

Kvepalai skirtingoms progoms

Skirtingi kvepalai priklauso ne tik nuo progos, bet ir nuo paros bei metų laiko. Rudenį ir žiemą reikėtų kvepintis intensyvesniais ir ilgiau išliekančiais kvepalais. Tuo tarpu, vasarą kvapai išsilaiko ilgiau, tad nereikėtų persistengti.

Kalbant apie paros metą, žinokite – dienai geriausiai tinka lengvi ir gaivūs aromatai. Tai gali būti citrusai, eukaliptai, imbieras ir panašūs ingredientai. Vakarui galima pasilepinti sodriais kvapų tonais. Sakykim, medžio, levandų bei panašių ingredientų natos.

Dažnas mūsų turime vieną kvepalų buteliuką ir jį naudojame visur. Tai klaidingas požiūris. Tie patys kvepalai gali būti tinkami vienomis progomis ir labai blogas pasirinkimas kitu atveju. Darbe venkite aštrių kvapų. Jie gali erzinti bendradarbius ar net klientus. Taip nukreipsite jų dėmesį netinkama linkme. Štai pasimatymų ar vakarėlių metu jau rinkitės sodresnius kvapus. Juk norite palikti įspūdį? Prabangiai vakarienei ar priėmimui tiks tik elegantiški aromatai ir jokios ekstravagancijos.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite