Kviečiame gyventojus skiepytis!

Parašyta: 2021-03-05 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Grendavė, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Sveikata, Tiltai, Trakai |

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro skiepų kabinete Nr. 1 (farmakologijos kabinete), Mindaugo g., atliekama vakcinacija nuo COVID-19

Nuo vasario 17 d. rajone buvo pradėti skiepyti nuo COVID-19 80-ies metų amžiaus ir vyresni gyventojai, o po savaitės pirmojo skiepo sulaukė ir 70-mečiai bei vyresni asmenys. Vakcinacija nuo koronavirusinės infekcijos sėkmingai vykdoma toliau.  Šią savaitę VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras gavo dar vieną vakcinos nuo COVID-19 siuntą. Kovo 1-osios duomenimis, gydymo įstaiga sulaukė 200 AstraZeneca ir 174 Pfizer vakcinos dozių. „Kasdien skiepijimosi procedūra atliekama visose rajono pirminės sveikatos priežiūros centruose (Trakų, Lentvario, Aukštadvario, Rūdiškių). Vien Trakuose per dieną vidutiniškai nuo koronavirusinės infekcijos paskiepijama apie 60 gyventojų. Iš viso šią savaitę rajone paskiepyti 454 pacientai“, – pasakojo VšĮ Trakų pirminės priežiūros centro direktorė, šeimos gydytoja Ramutė Malčienė. Šią savaitę 200 žmonių buvo atlikta ir revakcinacija, t. y. gyventojai sulaukė antrojo skiepo nuo COVID-19, iš jų – 100 asmenų buvo paskiepyta Modernos vakcina.

Taip pat gydymo įstaigos vadovė,  šeimos gydytoja R. Malčienė ragina gyventojus būti kantriems belaukiant savo eilės pasiskiepyti – nuo kovo 8 d. tikimasi dar didesnio skiepijimosi intensyvumo: „Kviečiame Trakų rajono gyventojus vakcinuotis ir kreiptis į savo šeimos gydytojus“.

Dar kartą primename, kad skiepijimasis vyksta trijų farmacinių kompanijų (Pfizer, AstraZeneca, Moderna) gaminamomis vakcinomis. Pacientas neturi galimybės pasirinkto konkrečios vakcinos, nes ji teikiama centralizuotai, o VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras negali planuoti, kada, kiek ir kokios vakcinos gaus, o vakcina negali laukti pacientų, nes jų laikymo sąlygos yra skirtingos ir ribotos.

 

„Trakų žemės“ inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite