Kviečiame prisidėti prie Vytautavos Šv. Antano Paduviečio bažnyčios atnaujinimo

Parašyta: 2019-06-17 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos |

Šiais metais Vytautavos Šv. Antano Paduviečio bažnyčiai sukanka 80 metų. Ji yra mažiausia Lietuvos parapija, kurios įkūrimui, minint Vytauto Didžiojo metines, 1930 m. Vasario 16-osios akto signataras Donatas Malinauskas padovanojo Paulinavos ūkio žemę ir kitur esančius ūkinius pastatus. Juos išardžius, suręsta nauja liaudies architektūros formų, vienabokštė, jauki medinė bažnytėlė.

Siekiant išsaugoti šią unikalią bažnyčią prieš daugiau kaip 10 metų buvo pakeistas jos stogas, o šiais metais reikalinga pakeisti jau kritinės būklės pastato grindis.

Prašome visus galinčius ir norinčius finansiškai prisidėti prie šio istorinio ir architektūrinio paveldo išsaugojimo ateinančioms kartoms. Preliminariais paskaičiavimais reikalinga surinkti suma yra 9.800 eurų. Darbus planuojame vykdyti liepos–rugpjūčio mėn. Po projekto įgyvendinimo bus paruošta ataskaita apie paramos panaudojimą Vytautavos Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

Paramą galite suteikti grynaisiais pinigais, pasirašant pridedamame registracijos lape arba pervedant pinigus į žemiau  nurodytą parapijos sąskaitą.

 

        Klebonas Algimantas GAIDUKEVIČIUS

Gavėjas: Vytautavos bažnyčia

Gavėjo sąskaita: LT28 4010 0510 0182 2716.

Gavėjo bankas: Luminor bankas

Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Parama Vytautavos bažnyčios grindų keitimui

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite