LAIŠKAS RAJONO GYVENTOJAMS, SAV. ADMINISTRATORIAMS IR PREKYBINEI „PALINK, UAB” ADMINISTRACIJAI

Parašyta: 2018-01-09 | Kategorija: Komentarai, Lentvaris, Naujienos |

 Pigios bulvės Lentvario m. Klevų Alėjoje esančioje IKI parduotuvėje. Pirkėjai buvo nustebinti rugsėjo-spalio mėnesiais pasirodžiusiomis pigiomis, (22 cnt/kg) bulvėmis, tinkliniuose maišuose, tad pirko noriai. Kitų bulvių kaina buvo trigubai didesnė. Todėl jos buvo ne konkurencingos ir sudomindavo tik turtingus pirkėjus, Deja, džiaugsmą aptemdė kai jas pradėjo vartoti, jos buvo pažeistos puvinio. Pradžioje nelabai į tai buvo kreipiamas dėmesys, juk vis tiek pigios – sueis, tačiau nesuspėjus jų suvartoti padėtis pasikeitė.

Visgi teko apgailėti, kai tos bulvės nesulaukę dar gi Kalėdų supūdavo visiškai. Suprantama pasitaikė labai blogi metai – šlapi. Bulvės pasodintos sunkesnėse dirvose nenormaliai mirko gal būt ir dėl to padidėjo puvinio įtaka. Bet priežastis gali būti, kad sėkla jau buvo užkrėsta puviniu. Tokiu būdu būtina ūkiams pasirūpinti švaria sėkla, kokia būdavo auginama Trakų Vokės mokslininkų ir duodavo gerus rezultatus.

 Daug tyrinėtų pavyzdžių neatitiko kokybės reikalavimų ir dėl kitų rodiklių. Jos buvo subadytos piktžolių, tikriausiai varpučio ir tose vietose tvyrojo juodos skylės, kurias reikėdavo išgręžti su įrankiu.

 Kitų konfliktinių momentų neaprašinėsime, belieka palinkėti, kad jau laikas ir IKI bulvių tiekėjams pradėti rūpintis jų kokybe.

 Vis dėlto, tenka priminti ir savivaldybiškiems „rūpintojėliams”, kurie neturėtų paskęsti besirūpinant tik savuoju statusu, reikia, kad tas statusas būtų išplėstas ir iki gyventojų status kvo.

Tuo pačiu, prašome ir pirkėjus susidūrusius su blogos kokybės prekėmis pranešti viešajai įstaigai Sociologų Sąjunga „Socialis” vykdančiai, netvarkos socialinėje erdvėje, tyrimus: tel.: +370622 22551; el. p. sociologusajunga@gmail.com

 

Juozapas Miglinas

SSS vadovas


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite