Lietuviai vis daugiau dėmesio skiria lytinei sveikatai

Parašyta: 2024-04-03 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Seniūnijos, Skelbimai, Sveikata, Trakai |

freestocks.org iliustracija iš pexels.com

Nors Lietuvoje lytinis švietimas mokyklose vis dar nėra labai atvira tema, tačiau džiugu, kad tautiečiai detaliau domisi lytinio gyvenimo peripetijomis, kurios ne tik padeda išvengti įvairių ligų, tačiau taip pat ir pagerinti savo seksualines patirtis.

Domisi vis jaunesni

Puiku, kad tinkamomis apsaugos priemonėmis vis dažniau domisi jaunesnio amžiaus paaugliai. Nors tai gali atrodyti gąsdinančiai, tačiau reikia nepamiršti, kad domėjimasis galimybėmis tikrai nereiškia, kad sargiai bus naudojami. O paauglio amžiaus asmeniui žinoti apie galimas opcijas ir tuo pačiu pasekmes – labai sveika. Informaciją turi suteikti ir tėveliai.

Lytinio gyvenimo kokybė

Taip pat pastebima, kad lietuviai vis daugiau dėmesio skiria ir savo lytinės sveikatos kokybei. Taigi, norisi užsiimti tokiu seksualiniu gyvenimu, kuris keltų tik teigiamas emocijas. Tai itin aktyviai pastebima moterų tarpe, kurios vis dažniau labiau save myli ir stengiasi pačios dėl savo teigiamų seksualinių potyrių.

Priemonių gausa – stebina

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad saugus lytinis gyvenimas turėtų būti prioritetas norint gyventi sveikai. Dėl to reikia investuoti į patikimas apsaugos priemones ir tuo pačiu jas visada turėti su savimi.  Ir jokio skirtumo kokia prezervatyvų rūšis Jums labiau patinka pvz. Durex Intense prezervatyvai ar Durex Invisible prezervatyvai – svarbiausia taisyklė yra juos pirkti patikimose prekybos vietose, vsuomet turėti su savimi  ir naudoti. Jie saugo ne tik nuo nenorimo nėštumo, tačiau ir LPL. Na, o reikalams pakrypus neplanuota linkme pasinaudokite nėštumo testais ir visuomet kreipkitės įsavo šeimos gydytoją.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite