Mažieji lentvariečiai šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Parašyta: 2023-06-07 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Renginiai, Trakai |

Praėjusio ketvirtadienio vakarą, birželio 1-ąją, Lentvario kultūros rūmuose vyko džiaugsminga ir vasara alsuojanti Vaikystės šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Nors ne vienerius metus šią dieną koncertuodavo vaikai ir šventę darydavo savo artimiesiems, šiais metais konceptas pasikeitė, kadangi dėmesys buvo kreiptas į vaikus, kuriems ir skirta ši diena.

Ypatingas vaikams ketvirtadienis buvo paminėtas nuotaikingu ir įdomiu „Gyvi žaislai“ spektakliu, kuris, sukurtas pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais, sužavėjo visus susirinkusius ir įkvėpė įsijausti į fantastinę pasaulio pažinimo kelionę. Susirinkę vaikai bei jų artimieji su didžiuliu susidomėjimu stebėjo spektaklį ir dalyvavo įtraukiančiose veiklose bei žaidimuose.

Nuotaiką žiūrovams kėlė ir Vaikystės šventės rėmėjai, kurie jau antrus metus dovanoja džiaugsmą – AB „Vilniaus pergalė“ kiekvienam atėjusiam žiūrovui įteikė po naujo skonio sausainių „Gaidelis“ pakuotę!

Savo ruožtu dėkojame šventės partneriams MB „Gyvi žaislai“ ir rėmėjoms: Trakų rajono savivaldybei ir AB „Vilniaus pergalė“, padėjusioms sukurti tikrą šventę. Taip pat džiaugiamės mažųjų žiūrovų šypsenomis ir tikimės, kad vaikai savo dieną paminėjo nuotaikingai! Iki kitų kartų!

Lentvario kultūros rūmų informacija

Šventės organizatorių nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite