Merginų futbolas

Parašyta: 2018-04-20 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Balandžio 7 d. Elektrėnuose brolių Artūro ir Igorio Steško bei Vytauto Apanavičiaus vaikų futbolo akademijos vadovai surengė futbolo šventę merginom „Kovo 8-osios taurei laimėti“. Turnyras turėjo vykti kovo 10 dieną –Tarptautinei moters dienai paminėti, bet buvo nukeltas.

Nugalėtojų komanda iš Ignalinos su (iš kairės) A. Steško, J. Abucevičiene, I. Židonyte, A. Prokofjevu, I. Steško ir Š. Ūsu

 

Šventėje dalyvavo 8 komandos. Mūsų komandai truputį nepasisekė ir teko tenkintis VI vieta. Nugalėtojomis tapo Ignalinos dailiosios lyties atstovės, po baudinių serijos įveikusios „Marijampolio“ komandą (Vilniaus r.). Kovoje dėl III vietos Mfk „Žalgiris“ taip pat po baudinių serijos nugalėjo Kauno „Vilkijos“ merginas. V liko Sm „Tauras“ mergaitės iš Kauno, kurios buvo gerokai jaunesnės už varžoves, bet savo žaidimu sužavėjo visus futbolo mėgėjus, o absoliučiai geriausią turnyro žaidėją akademijos vadovai pripažino Emą Kriaučiūnaitę, kuri dovanų gavo ne tik taurę, bet ir didžiulį zuikį. Ema išsiskyrė savo technišku ir labai protingu žaidimu. Geriausia vartininke buvo pripažinta Mfk „Žalgiris“ atstove Dominika Duk, geriausia gynėja – Marijampolio“ klubo atstovė Agnieška Ceskel, geriausia puolėja – Adrija Skudutytė (Ignalina).
Uždarymo ceremonijoje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės tarybos nariai Jolanta Abučevicienė, Inesa Židonytė, Andrejus Prokofjevas ir Šarūnas Ūsas. Akademijos vadovai dėkoja tarybos nariams už palaikymą ir dalyvavimą šioje nuostabioje šventėje. Turnyrui baigiantis visos futbolininkės kartu su šventės organizatoriais ir svečiais įsiamžino nuotraukose.

Bendra dalyvių nuotrauka

Artūras STEŠKO,
Vaikų futbolo akademijos  prezidentas


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite