Mini džiazo parkas – Vievio sakurų erdvėje

Parašyta: 2023-08-09 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Nuskenavus QR kodą gali klausytis šiųmetinio festivalio džiazo atlikėjų

Paskutinį liepos penktadienį jaukioje sakurų erdvėje prie Vievio gimnazijos atidarytas mini džiazo parkas. Tai vienas projekto „Festivalis „Vievio džiazo klavišai“ organizatorių sumanymų.

Tarp tvarkingai susodintų ir pavasarį gražiais žiedais džiuginančių medelių sumontuotos penkios (kol kas!) informacinės lentelės. Jose gali perskaityti šiųmetinio festivalio dalyvio pavardę ar grupės pavadinimą, trumpai susipažinti su šių atlikėjų veikla, o nuskenavęs QR kodą išmaniuoju įrenginiu gali pasiklausyti džiazo kūrinių įrašų.

Mini džiazo parko atidarymo metu projekto vadovė Audronė Stepankevičiūtė ir koordinatorė Saulė Vyšniauskaitė pristatė projekto idėją, būsimus šių metų renginius, pabrėždamos projekto meno vadovo Dainiaus Pulausko, sukviečiančio į festivalį Lietuvos džiazo elitą bei svečius iš užsienio, indėlį.

Mini džiazo parko atidarymo juostelė perkirpta. Angelės Radzevičiūtės nuotr.

Jaukiame bendruomenės susibūrime dalyvavo ir jauni, ir vyresni. Ilgai nesiskirstėme – gurkšnodami arbatą klausėmės džiazo muzikos. Bendruomenės „Santarvė“ pirmininkė Audronė Davidavičienė įsitikinusi, kad įrengus keletą suolelių ši muzikinė erdvė tikrai taps traukos centru.

Informacinėse lentelėse – ir informacija apie atlikėjus, ir galimybė pasiklausyti džiazo muzikos

Projektas, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Elektrėnų savivaldybė bei remia vietos verslo įmonės, tik įsibėgėja. Rugsėjį ir spalį vyks paskaitos džiazo tema, jaunųjų džiazo atlikėjų koncertas, o į pagrindinius „Vievio džiazo klavišai“ renginius– keturis koncertus – pakviesime lapkričio mėn.

Audronė Stepankevičiūtė,

Projekto „Festivalis „Vievio džiazo klavišai“ vadovė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite