Muzikinis tapybinis pastišas: ne tik paroda, bet ir desertas Jūsų sielai

Parašyta: 2023-02-07 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Pirmoji paskutinio žiemos mėnesio diena lentvariečiams bei miesto svečiams buvo kaip niekada jauki, kadangi tądien Lentvario kultūros rūmuose buvo atidaryta garsios dailininkės, fotomenininkės, Lietuvos žurnalistų ir Lietuvos dailininkų sąjungų tarpdisciplininio meno atstovės ir „Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020“ ambasadorės Lilijos Valatkienės paroda „Muzikinis tapybinis pastišas“.

Kaip pati menininkė teigia, ši paroda yra ne tik desertas sielai, bet ir galimybė išsilaisvinti iš žiemos sąstingio. Paroda savita tuo, kad kiekvienas eksponuojamas paveikslas nutapytas pagal tam tikrus muzikinius kūrinius, artimus ir reikšmingus darbų autorei.

                      Parodos atidarymas buvo savotiška pažintinė tapybos ir muzikos kelionė, kurią organizavo parodos autorė Lilija Valatkienė ir parodos kuratorė Auksė Podrezaitė. Susirinkusieji drąsiai dalijosi savo kūrinių interpretacijomis, bendrais prisiminimais ir įspūdžiais, o po oficialaus atidarymo, bendraudami prie kavos ar arbatos puodelio, įdėmiau apžiūrėjo parodą.

Į muzikos ir tapybos simbiozės vakarą atvyko ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja Jovita Sajavičienė ir savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Gabija Zdebskytė, kurios ne tik pasidalino savo pirmųjų susitikimų su menininke atsiminimais, bet ir dėkojo už jos indėlį į Trakų vardo garsinimą už rajono ribų.

                      Jeigu nesudalyvavote parodos „Muzikinis tapybinis pastišas“ atidaryme, nenusiminkite. Kviečiame apsilankyti Lentvario kultūros rūmuose ir išvysti parodą gyvai! Išsilaisvinti iš žiemos sąstingio ir apžiūrėti tapybos darbus galite Lentvario kultūros rūmų darbo laiko metu iki š. m. kovo 31 d.

Nuotraukų autorius Aleksandr Barabanov

Lentvario kultūros rūmų informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite