Ne tik įdomu, bet ir naudinga…

Parašyta: 2015-11-30 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Trakai |
Lektorė Silvija Grušnienė su Vytautu Januškevičiumi

Lektorė Silvija Grušnienė su Vytautu Januškevičiumi

„Ne tik įdomu, bet ir naudinga”, – taip įvykusį renginį apibūdino paluknietis, dalyvavęs Trakų švietimo centro įgyvendinamo projekto „Medijas ir informacinį raštingumą – Trakų rajono gyventojams” paskaitoje. Kiti teigia, kad dažnai apie tai, ką sužinojo, tiesiog nesusimąstydavę.
Seniūnijose klausytojų netrūko, tuo labiau, kad užsiėmimai buvo informatyvūs ir surengti panaudojant naujausias technologijas, sudarant sąlygas patiems dalyviams išsakyti savo nuomonę, padiskutuoti, kritiškai vertinti tai, ką perskaitė, pamatė, išgirdo. Juk patys paskaitų dalyviai teigia, kad net nesusimąstydavo, kad įjungę televizorių, nors jo nežiūri, kažkuriam kanalui ir transliuojamai laidai kelia reitingus… O kaip kuriamos reklamos? Ko siekiama ir kaip pasiekiama? Spauda, antraštės, asmens duomenų apsaugos svarba ir daug kitų klausimų aptarta pasitelkus puikią lektorę, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Dizaino katedros vedėją Silviją Grušnienę.
Džiaugiamės Lietuvos kultūros tarybos skirtu projektui finansavimu ir tikimės, kad jis bus tęstinis, nes tema aktuali ir svarbi.

Trakiečiai paskaitoje

Trakiečiai paskaitoje

Danutė VIZMANAITĖ


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite