Operaciniam gydymui VšĮ Trakų ligoninę renkasi pacientai iš visos Lietuvos

Parašyta: 2024-02-08 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

VšĮ Trakų ligoninėje sparčiai plečiamos operacijų apimtys, komandoje dirbantys aukštos kvalifikacijos operuojantys gydytojai, sukaupę didžiulę patirtį dirbant Lietuvoje ir stažuojantis užsienyje, teikia planinę ir skubią pagalbą.

Iš Vilniaus, Šalčininkų, Alytaus, Kaišiadorių, Biržų, Anykščių, Zarasų ir kitų Lietuvos rajonų pacientai, atvykę operuotis į VšĮ Trakų ligoninę, lieka maloniai nustebę teikiamomis aukšto lygio paslaugomis. Atvykusius pacientus pasitinka malonus ir paslaugus personalas, moderniai įrengtas bendrosios chirurgijos skyrius, profesionaliai dirbanti anestezijos ir operacinė komanda su operuojančiais gydytojais specialistais.

Nauji gydytojai chirurgai Dr. G. Oleka ir D. Dominauskas atlieka pilvo ertmės operacijas laparoskopiniu būdu (invaziniais tausojamais pjūviais). Atliekamos tulžies pūslės, bambos, kirkšnies išvaržų, hemorojaus  ir kt. operacijos.

Gydytojai ortopedai traumatologai jau dabar išplėstinių konsultacijų metu, atlikdami instrumentinius tyrimus vietoje, gali greičiau diagnozuoti sveikatos sutrikimus, priimti sprendimus dėl papildomo ištyrimo ir paskirti reikiamą tolimesnį konservatyvų (neoperacinį) ar operacinį gydymą. Gydytojai ortopedai traumatologai T. Mickevičius, I. Gerulaitis atlieka sąnarių artroskopines operacijas, meniskų susiuvimo, kremzlių atstatymo, kryžminių ir peties raiščių artroskopinius atstatymus, susiuvimus. Atsižvelgiant į paciento būklę, atlieka kreivų kaulų koreguojančias operacijas (osteotomijas), šalina metalo konstrukcijas iš įvairių kaulų po buvusių kaulo lūžių osteosintezės operacijų. Gydytojai siuva, atstato, ilgina Achilo sausgysles, atlieka dvigalvio žasto, pėdos deformacijų (halux valgus ir kita), ganglijonų operacijas. Po įvairių kaulų lūžių atlieka osteosintezės operacijas.

Gydytojai akušeriai ginekologai atlieka laparoskopines ginekologines operacijas, gimdos histeroskopijas ir abrazijas.

Gydytojas otorinolaringologas E. Strupeikis operuoja suaugusius ir vaikus. Atlieka funkcines endoskopines sinusų chirurgines operacijas, kriauklių operacijas, tonzilektomiją, adenoidektomiją ir kitas su ausų, nosies ir gerklės ligomis susijusias intervencijas.

Daugybė pacientų džiaugiasi gydytojos oftalmologės, mikrochirurgės Lauros Arbatauskytės paslaugomis. Gydytoja operuoja vyrus ir moteris, kuriems dėl medicininių indikacijų reikalingos akių vokų operacijos.

VšĮ Trakų ligoninė informuoja, kad greitu metu bus pradėtos kojų venų operacijos lazeriu.

Kviečiame registruotis gydytojų specialistų konsultacijoms su šeimos gydytojo ar gydančio gydytojo siuntimu, telefonu 8 (528) 55 863, atvykus į VšĮ Trakų ligoninės registratūrą ar per išankstinę pacientų  registracijos sistemą internetu.

Atkreipiame dėmesį, kad pacientai, laukiantys eilėse (minėto profilio operacijų) kitose gydymo įstaigose, į VšĮ Trakų ligoninę gali kreiptis dėl operacijos laiko paankstinimo.

VšĮ Trakų ligoninės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite