Padėkojo Lentvario seniūnui Vytui Rukšėnui

Parašyta: 2023-05-05 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Trakai |

Už ilgametį, nuoširdų darbą Lentvario seniūnui Vytui Rukšėnui (antras iš dešinės) padėkojo ir palinkėjo sėkmės tolimesnėje veikloje Trakų rajono savivaldybės vicemerė  Jolanta Abucevičienė (pirma iš dešinės), vicemeras Jonas Kietavičius (pirmas iš kairės), rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė(antra iš kairės)

 

Gegužės 2 d. Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas dirbo paskutinę darbo dieną. Seniūnijai jis vadovavo lygiai 12 metų.

V. Rukšėnas nuo šiol atstovaus gyventojams Trakų rajono savivaldybės taryboje.

Už ilgametį, nuoširdų darbą Lentvario gyventojams bei viso rajono labui V. Rukšėnui padėkojo ir palinkėjo sėkmės tolimesnėje veikloje Trakų rajono savivaldybės vicemerai Jolanta Abucevičienė ir Jonas Kietavičius, rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė.

V.  Rukšėnas 1984 m. Vilniaus universitete yra baigęs matematikos studijas. Po jų dirbo Vievio vidurinėje (Elektrėnų savivaldybė), Lentvario 2 vidurinėje, nuo 1994 m. iki  2007 m. – Lentvario Motiejaus  Šimelionio vidurinėje mokyklose matematikos mokytoju. Nuo 2007 metų – Trakų rajono savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas, nuo 2011 m. iki dabar ėjo Lentvario seniūno pareigas.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite