Paminėta Medicinos darbuotojų diena

Parašyta: 2022-04-28 | Kategorija: Renginiai, Sveikata, Trakai |

Meras A. Šatevičius padėkos raštus įteikė ne tik Aukštadvario pirminės sveikatos priežiūros centro vadovei J. Dūdienei, bet ir jos vadovaujamo kolektyvo nariams. Savo ruožtu J. Dūdienė skyrė šilčiausius žodžius savo kolegoms už didelį pasiaukojimą grumiantis su pandemija.  Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Balandžio 27-ąją rajono medicinos darbuotojai paminėjo savo profesinę šventę.

Susirinkusius medikus pasveikino rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, palinkėjęs ištvermės, stiprybės nelengvame, bet kilniame darbe saugant brangiausią žmonių turtą – sveikatą. Jis dėkojo medikams už didelį profesionalumą ir pasišventimą profesijai ypač sudėtingu, kupiname iššūkių pandeminiu laikotarpiu.

Šiltus sveikinimo žodžius rajono medicinos darbuotojams tarė ir mero pavaduotojas Jonas Kietavičius. Renginyje taip pat dalyvavo rajono savivaldybės mero patarėja Jovita Sajavičienė, administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, direktorės pavaduotoja Dovilė Daudaitė.

Didelei grupei rajono medikų meras A. Šatevičius įteikė padėkos raštus ir dovanėles.

Šventiniame renginyje dalyvavo visų rajono medicinos įstaigų atstovai, jiems nuoširdžiai koncertavo Trakų meno mokyklos mokytojas Ričardas Čiupkovas su savo mokiniais.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite