Piligrimystė iš Aušros vartų į Trakus

Parašyta: 2022-08-22 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos, Trakai |

Kaip Vytautas Kernagis dainavo: „dar neužmigo rugpjūtis, dar gražu“. Viliamės, kad ir Jūs spėjote pasidžiaugti ne tik gražiu rugpjūčiu, bet ir kitais vasaros mėnesiais, o jei dar kelių dienų pritrūko, pavyks atsigriebti per likusias rugpjūčio ar rugsėjo dienas.

Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro komanda, nori priminti, jog tradicinė, jau šešioliktoji piligrimystė iš Aušros vartų į Trakus šiemet vyks rugsėjo 3 dieną.

Žygio tema: „Atnaujink žemės veidą“. Šie psalmės žodžiai, ištarti popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo 1979 metais pirmojo jo vizito savo tėvynėje metu, tapo vilties ir laisvės ženklu bei ypatingu padrąsinimu, davusiu pradžią aktyviam išsilaisivinimui iš komunistinės priespaudos. Šiame neramiame kančios, praradimų, grėsmių kupiname laike ši jaunimo piligrimystė tebūna mūsų malda ir šauksmas Viešpačiui atnaujinti žemės veidą ir mus visus, kurie esame už šią žemę atsakingi.

Žygio pabaigoje – ypatingo smagumo vakarėlis su muzikine grupe

Jei turėtumėte klausimų, susisiekite su mumis el. p. vajcui@gmail.com, tel. Nr. 8 610 37314 (mobilus) arba 8 684 09266 (mobilus); 8 5 2621408 (laidinis).

trakubazilika.lt inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite