Prezidentas išreiškė savo ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl Karalienės Elžbietos II mirties

Parašyta: 2022-09-09 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Trakai |

AndrewParsons REX nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą Karališkajai Šeimai dėl Jos Didenybės Jungtinės Karalystės vadovės Elžbietos II mirties.

„Esu labai sukrėstas žinios apie Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II mirtį. Reiškiu nuoširdžią savo ir visų Lietuvos žmonių užuojautą Jums ir visiems Jungtinės Karalystės žmonėms dėl šios didelės netekties“, – rašoma Prezidento užuojautoje.

Šalies vadovas pažymėjo, kad Jos Didenybė Karalienė Elžbieta II buvo puiki, savo šaliai atsidavusi, neeilinė lyderė, palikusi žymų pėdsaką pasaulio istorijoje.

„Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II įspūdingi 70 vadovavimo metų bei didžiulis atsidavimas ir meilė savo tautai niekada nebus pamiršti. Šiandien kartu su Jungtine Karalyste gedi visas pasaulis“, – užuojautoje rašo Prezidentas.

Šalies vadovas patikino Karališkąją Šeimą, kad Lietuvoje Karalienė Elžbieta II bus prisimenama tokia, kokią Lietuvos žmonės ją matė 2006 metais vizito Lietuvoje metu – švytinčią ir mylinčią žmones bei bendravimą su jais.

Prezidentas Karališkajai Šeimai ir visai Jungtinei Karalystei palinkėjo vienybės ir susitelkimo šią sunkią akimirką.

Prezidento komunikacijos grupė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite