Prisimenant monsinjorą Vytautą Kazį Sudavičių

Parašyta: 2022-01-21 | Kategorija: Aukštadvaris, Bažnyčia, Trakai |

Šių metų sausio 19 d. Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios, minint pirmąsias buvusio ilgamečio Aukštadvario klebono, Monsinjoro Vytauto Kazio Sudavičiaus mirties metines. Šv. Mišias aukojo Kaišiadorių vyskupijos vyskupas, emeritas Juozas Matulaitis, Kaišiadorių vyskupijos generalvikaras, Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas, Šakių rajono Lekėčių parapijos klebonas Ričardas Kmitas, Žąslių parapijos klebonas Algis Ananis, Aukštadvario parapijos klebonas Juozas Bakšys, Alytaus įgulos kapelionas, kunigas Saulius Kristapavičius ir aplinkinių parapijų kunigai.

Su liūdesiu visi prisiminėme monsinjoro Vytauto Kazio Sudavičiaus ilgametę sielovados tarnystę Aukštadvario parapijoje, nuoširdų bendravimą su kiekvienu parapijiečiu, jo pastangas suvienyti Aukštadvario seniūnijos įstaigas ir bendruomenę į vieną nenutrūkstamą junginį, rūpestingai, su didele meile nuveiktus darbus ne tik Aukštadvario parapijoje, bet visoje Kaišiadorių vyskupijoje.

Šv. Mišiose dalyvavo Aukštadvario Kristaus Atsimainymo parapijos bendruomenės nariai ir svečiai: LR Seimo narės Editos Rudelienės patarėjos Aušrinė Lukošiūtė – Aleksandravičienė ir Inesa Židonytė, Grendavės seniūnas Saulius Janulevičius ir bendruomenės pirmininkas Vytautas Lekevičius.

Šv. Mišiose išdidžiai skambėjo Aukštadvario bažnyčios vargonų muzika ir vietinių choristų giesmės.

Garbingo Aukštadvario kunigo, Monsinjoro Vytauto Kazio Sudavičiaus pirmosios mirties metinės, apgaubtos parapijiečių malda, gražiais prisiminimais apie jo nueitą žemės kelią, kiekvienam parapijiečiui skirtą šiltą žvilgsnį, manau, šiandieną nušvietė jo sielą gerumu.

Tebūnie šviesi jo amžinybė, kaip ir gyvenimas.

Aukštadvario parapijiečių vardu – Jadvyga Dzencevičienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite